خانه / اخبار / تقویم زمانی شروع سال تحصیلی ۹۴-۹۵ ۱۰ دانشگاه برتر کشور
گروه تلگرامی های دانش نمونه سوالات کارشناسی پیام نور
shoro-sal-tahsili-94-95-10daneshgah-bartar-keshvar94

تقویم زمانی شروع سال تحصیلی ۹۴-۹۵ ۱۰ دانشگاه برتر کشور

به کانال تلگرامی " های دانش " بپیوندید و از مزایای ویژه برخوردار شوید »جهت عضویت اینجا کلیک کنید
.
تقویم زمانی شروع سال تحصیلی 94-95 10 دانشگاه برتر کشورReviewed by سعید حبیبی on Sep 6Rating: 5.0

۱۰ دانشگاه برتر کشور

با توجه به این که به مهر ماه سال جاری (۹۴) نزدیک می شویم و سال تحصیلی دانشگاه ها رو به آغاز می باشد در این راستا ده دانشگاه برتر کشور تقویم زمانی آغاز کلاسهای خود را در سال جدید منتشر کردند که در ادامه به این دانشگاه ها اشاره خواهیم کرد.

به گزارش اخبار دانشگاه سراسری hidanesh.ir این دانشگاه ها زمان آغاز نیم سال اول خود را از ۲۱ شهریور اعلام کرده اند و بقیه دانشگاه ها که تقویمی انتشار نکرده اند به گفته ی خبر گزاری ها از تاریخ ۱۴ الی ۲۹ شهریور می باشد.

لازم به ذکر است که آمار دانشجویان به تعداد چهار و نیم میلیون نفر می رسد که از ناریخ ۱۴ تا ۲۹ شهریور به کلاس های خود خواهند رفت.

معاون آموزشی وزارت علوم آقای نیاسر گفت: به دلایل چون تعادل بین دو نیم سال تحصیلی چند سالی می باشد که دانشگاه ها زمانآغاز سال جدید  را دو الی سه هفته زود تر شروع و دانشجویان به سر کلاس ها می روند.

با توجه به تقویم آموزشی نیم سال تحصیلی ۹۴-۹۵ که از سوی دانشگاه های برتر منتشر شده است تاریخ آغاز را از ۲۱ شهریور و پایان را ۹ دی ماه سال جاری (۹۴) اعلام و منتشر کرده اند.

از بین ۱۰ دانشگاهی که در ادامه اسامی آنها را منتشر خواهیم کرد دانشگاه شهید بهشتی زود تر از بقیه در ۲۱ شهریور و دانشگاه شریف تهران هم دیرتر از بقیه یعنی در تاریخ ۲۸ همان ماه آغاز کلاسها را اعلام کرده اند.

تقویم زمانی شروع سال تحصیلی ۹۴-۹۵ ۱۰ دانشگاه برتر کشور

برای مشاهده تصویر در سایز اصلی و کیفیت بالا روی آن کلیک کنید.

تقویم زمانی شروع سال تحصیلی دانشگاه ها

بر اسال این تقویم که منتشر شده و یا بخشنامه ای که از سوی معاونت آموزشی وزارت علوم به دانشگاه ها واگزار شده امتحانات نیم سال اول سال ۹۴-۹۵ در دیماه و اوایل بهمن ماه به اتمام می رسد و در این فاصله دانشگاه ها می توانند به فعالیت ها خود در نیم سال دوم برنامه ریزی کنند.

 

منبع: های دانش

باکس دانلود

گروه تلگرامی های دانش نمونه سوالات کارشناسی پیام نور

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>