جستجو

منبع مورد نظر خود را جستجو کنید

تمدید مهلت ثبت نام و انتخاب واحد ترم تابستان ۹۵ دانشگاه پیام نور

تمدید مهلت ثبت نام و انتخاب واحد ترم تابستان ۹۵ دانشگاه پیام نورReviewed by زهرا on Jul 4Rating: 5.0

تمدید ثبت نام ترم تابستان پیام نور

بنا به اعلام دانشگاه پیام نور، مهلت ثبت نام و انتخاب واحد ترم تابستان ۹۵ تا شنبه هفته آینده تمدید گردید.

به گزارش اخبار پیام نورhidanesh.ir براساس آنچه که در صفحه اول سیستم گلستان پیام نور اعلام گردیده است مهلت ثبت نام و انتخاب واحد ترم تابستان ۹۵ تا روز شنبه ۱۹ تیر ماه سال جاری۹۵تمدید گردید.

 تمدید مهلت ثبت نام و انتخاب واحد ترم تابستان ۹۵ دانشگاه پیام نور 

دانشجویان پیام نور برای ثبت نام و انتخاب واحد همانند نیمسال های گذشته باید با مراجعه به سیستم گلستان به آدرس http://reg.pnu.ac.ir و از مسیر “ثبت نام –> عملیات ثبت نام –> ثبت نام اصلی” از زمان دقیق انتخاب واحد خود اطلاع و در زمان تعیین شده نسبت به انتخاب واحد اقدام نمایند.
ترم تابستان پیام نور حذف و اضافه ندارد و طبق قانون پیام نور هر دانشجو می تواند حداکثر تا سقف ۸ واحد در تابستان انتخاب واحد کنند.(اجباری به انتخاب واحد نیست دانشجوی می توانید انتخاب واحد نکند و یا اینکه ۱ تا ۸ واحد انتخاب کند)
کلیه دروس ارائه شده در ترم تابستان بجز تربیتی بدنی به صورت خودخوان و فاقد نمره میان ترم خواهد بود. شهریه ثابت و شهریه متغیر واحدها به دلیل خودخوان بودن در تابستان نصف خواهد بود.
همچنین ضروری است زمان ارائه درخواست مهمان شدن دانشجویان و تایید توسط مراکز مبدا و مقصد پیام نور از ۳ تیر تا ۱۲ تیر ماه سال جاری۹۵ می باشد. دانشجویان پیام نور توجه داشته باشند در صورت مهمان شدن شهریه آنها افزایش پیدا می کند

 در این رابطه:

شهریه دانشجویان مهمان چقدر افزایش پیدا کرد است

 

 

منبع: های دانش ، اخبار پیام نور

برچسب‌ها, , ,