جستجو

منبع مورد نظر خود را جستجو کنید

ثبت نام آزمون آیلتس دانشگاه آزاد اسلامی از فردا آغاز می شود

ثبت نام آزمون آیلتس دانشگاه آزاد اسلامی از فردا آغاز می شودReviewed by سعید حبیبی on Jul 14Rating: 5.0

آزمون آیلتس دانشگاه آزاد

طبق اخبار منتشر شده از سوی معاونت سنجش دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شده با توجه به این که از فردا ثبت نام آزمون آکادمیک در تاریخ بیست نمه آگوست و همچنین دوازدهم سپتامبر بر گزار می شود از فردا آغاز خواهد شد.

به گزارش اخبار دانشگاه آزاد hidanesh.ir این آزمون دانشگاه آزاد (آکادامیک,جنرال) در تاررخی که به آن اشاره شد در چنر شهر برگزار شخواهد شد این شهر ها عبارت است:شیراز , رشت , البته در این محل ها در تاریخ بیست نهم آگوست و در دوازدهم سپتامبر در شهر های تهران و تبریز خواهد بود.

اداره برگزاری آزمون استاندارد انگلیسی دانشگاه آزاد منشر کرد که آندسته از متقاضیان آزمون اکادمیک سیزدهم آگوست در شهر های همدان و اصفهان به دلایل خرابی سایت برای ثبت نام با دفتر مرکزی تماس حاصل فرمایند.

زمان شروع آزمون و مبلغ ثبت نام هم این گونه اعلام شده که هر آزمون ساعت ۱۰ صبح به وقت ایران  و هزینه ثبت نام رو هم ۷۷۰۰۰۰۰ ریال  اعلام شده.

ثبت نام آزمون آیلتس دانشگاه آزاد اسلامی

توجه: اگر قیمت ثبت نام افزایش پدا کند داوطلبان باید مابقی هزینه رو به حساب مرکز مربوطه واریز کند و اگر هزینه قطعی کمتر از مبلغ اعلام شده باشد مرکز مابقی هزینه پرداختی داوطلبان را باز خواهد گرداند.

دانشگاه آزادا اسلامی اعلام کرد با توجه به این که بعضی از شهرستان ها دور از استان تهران و رفاه حال آنان در آن روز که آزمون کتبی انجام می شود  تا ساعت ۸ شب آزمون شفاهی ادامه خواهد داشت در همین رابطه اگر داوطلبی تمایل نداشته باشه باید درخواست خود رو سه روز بهد از ثبت نام از طریق ایمیل ielts@iauset.com به ما ارسال کند.

 

منبع: های دانش

برچسب‌ها, , , , , , ,