خانه / اخبار / ثبت نام دوره های کارشناسی علمی کاربردی از فردا آغاز می شود
گروه تلگرامی های دانش نمونه سوالات کارشناسی پیام نور
ثبت نام علمی و کاربردی

ثبت نام دوره های کارشناسی علمی کاربردی از فردا آغاز می شود

به کانال تلگرامی " های دانش " بپیوندید و از مزایای ویژه برخوردار شوید »جهت عضویت اینجا کلیک کنید
.
ثبت نام دوره های کارشناسی علمی کاربردی از فردا آغاز می شودReviewed by زهرا on Feb 7Rating: 4.5

ثبت نام دوره های علمی و کاربردی

بنا به اعلام ثبت نام برای شرکت در پذیرش دوره مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه ای (ناپیوسته) نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی کاربردی از فردا شروع می گردد.

به گزارش اخبار دانشگاه آزاد hidanesh.ir از فردا یکشنبه ۱۸ بهمن ماه سال جاری ۹۴ثبت نام برای شرکت در پذیرش این دوره ها از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور آغاز می گردد و در روز شنبه ۲۴ بهمن ماه سال جاری ۹۴ پایان می یابد.

ثبت نام دوره های کارشناسی علمی کاربردی از فردا آغاز می شود

ثبت نام منحصرا از طریق سایت سازمان سنجش آموزش به نشانی http://sanjesh.org انجام می پذیرد و دفترچه ثبت نام همزمان با فرآیند ثبت نام بر روی سایت سازمان سنجش سنجش قرار داده خواهد شد.

اطلاعیه سازمان سنجش حاوی شرایط عمومی و اختصاصی و نحوه ثبت نام برای پذیرش در دوره مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه ای (ناپیوسته) نظام آموزش مهارتی بهمن ماه سال جاری ۹۴ دانشگاه علمی کاربردی از امروز شنبه ۱۷ بهمن ماه امسال بر روی سایت سازمان سنجش قرارخواهد گرفت.

توصیه ما به داوطلبان این است که پس از تکمیل فرم تقاضانامه و دریافت کد پیگیری، یک نسخه پرینت از فرم تکمیل شده و ثبت شده خود تهیه نمایند.

داوطلبان لازم است به وسیله کارت‌های عضو شبکه بانکی شتاب که پرداخت الکترونیکی آن‌ها فعال است با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش و پرداخت مبلغ ۲۰۰.۰۰۰ ریال (۲۰ هزار تومان) به عنوان وجه ثبت‌نام شرکت در پذیرش، نسبت به ثبت‌نام اقدامنمایند و همچنین لازم به ذکر است که پرداخت هزینه ثبت‌نام به صورت اینترنتی صورت می پذیرد.

 

منبع: های دانش

باکس دانلود

گروه تلگرامی های دانش نمونه سوالات کارشناسی پیام نور

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>