خانه / اخبار / ثبت نام مهمانی دانشجویان همراه بااعلام شرایط اختصاصی شروع شد
گروه تلگرامی های دانش نمونه سوالات کارشناسی پیام نور
آغاز ثبت نام دانشجویان مهمان

ثبت نام مهمانی دانشجویان همراه بااعلام شرایط اختصاصی شروع شد

به کانال تلگرامی " های دانش " بپیوندید و از مزایای ویژه برخوردار شوید »جهت عضویت اینجا کلیک کنید
.
ثبت نام مهمانی دانشجويان همراه بااعلام شرایط اختصاصی شروع شدReviewed by زهرا on Apr 21Rating: 5.0

آغاز ثبت نام دانشجویان مهمان

بنا به اعلام سامانه خدمات آموزشی سازمان امور دانشجویان، از امروز چهارشنبه اول اردیبهشت ماه سال جاری ۹۵ ثبت درخواست مهمانی دانشجویان فعال و آغاز گردید.

به گزارش اخبار پیام نورhidanesh.ir برای ثبت درخواست نقل و انتقال و مهمانی دانشجویان از امروز چهارشنبه اول اردیبهشت ماه سال جاری ۹۵ از طریق سامانه خدمات آموزشی سازمان امور دانشجویان به نشانیhttp://mad.saorg.ir فعال گردید.

 ثبت نام مهمانی دانشجویان همراه بااعلام شرایط اختصاصی شروع شد

متقاضیان پس از ثبت نام در سامانه خدمات آموزشی سازمان امور دانشجویان کد رهگیری دریافت می نمایند که پی گیری وضعیت درخواست متقاضیان از طریق کدرهیگری امکان پذیر می باشد و همچنین دانشجویان می توانند درخواست های خود را تا ۳۱ اردیبهشت ماه سال جاری۹۵ در این سامانه به ثبت برسانند.

درخواست های دانشجویان برای نقل و انتقال و مهمانی در دانشگاه مبدا از ۱۵ خردادماه آغاز و تا ۱۵ تیرماه ادامه می یابدهمچنین بررسی و اعلام نظر دانشگاه های مبدا نیز ۱۵ مرداد تا ۱۰ شهریور ماه انجام می گیرد.

شرایط عمومی و اختصاصی نقل و انتقال دانشجویان

در شرایط عمومی و اختصاصی نقل و انتقال دانشجویان آمده است: در این سامانه تمام دانشجویان دانشگاههای دولتی اعم از روزانه و شبانه و دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی غیردولتی – غیرانتفاعی و  دانشگاه‌های فنی و حرفه ای امکان ثبت تقاضای میهمانی و انتقال را دارا هستند.

ابوالحسن ریاضی معاون دانشجویان داخل وزارت علوم با اشاره به نقل و انتقال و میهمانی دانشجویان در سال تحصیلی ۹۶-۹۵ ابراز داشت: در این دوره صرفا فقط میهمانی انجام گرفته و هیچ انتقالی وجود ندارد. فقط افراد دارای شرایط خاص می توانند تقاضای میهمانی خود را برای بررسی دانشگاه مبداء و مقصد ارسال نمایند.

به دانشجویان میهمان خوابگاه تعلق نخواهد گرفت.، دانشجویان دوره روزانه در صورت مهمانی ملزم به پرداخت شهریه هستند.

همچنین در صورت مغایرت اطلاعات و مدارک ارسالی با درخواست، حق هرگونه مهمانی و انتقالی از دانشجویان سلب می گردد.

 

منبع: های دانش ، اخبار پیام نور

باکس دانلود

گروه تلگرامی های دانش نمونه سوالات کارشناسی پیام نور

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>