خانه / اخبار / ثبت نام و انتخاب واحد ترم تابستان ۹۴ دانشگاه پیام نور
گروه تلگرامی های دانش نمونه سوالات کارشناسی پیام نور
زمان انتخاب واحد و ثبت نام ترم تایستان پیام نور اعلام شد

ثبت نام و انتخاب واحد ترم تابستان ۹۴ دانشگاه پیام نور

به کانال تلگرامی " های دانش " بپیوندید و از مزایای ویژه برخوردار شوید »جهت عضویت اینجا کلیک کنید
.
ثبت نام و انتخاب واحد ترم تابستان 94 دانشگاه پیام نورReviewed by سعید حبیبی on Jun 21Rating: 5.0

 

خبر اعلام زمان ثبت نام و انتخاب واحد ترم تابستان دانشگاه پیام نور منتشر شد. به گزارش پیام نور زمان انتخاب واحد سیزده (۱۳) تیر ماه سال جاری می باشد.

به گزارش اخبار های دانش همان طور که قبلا به زمان انتخاب واحد ترم تابستان و جزئیات آن اشاره داشتیم در ۱۳ تیر ماه سال ۹۴آغاز و در ۲۴ تیرماه سال ۱۳۹۴ به پایان می رسد.

در ترم تابستان سال جاری یعنی ۹۴ اگر بخواهیم به جزئیات آن در این مطلب باز اشاره کنین باید گفت این ترم تابستان به هیچ عنوان حذف و اظافه نخواهد داشت و همچنین برابر قانون دانشگاه پیام نور هر دانشجو می تواند ۸ واحد درسی رو انتخاب کند و اجباری در تعداد انتخواب بیت ۱ تا ۸ واحد درسی رو ندارند و کاملا اختیاری می باشد یعنی می تاوند ۱ واحد انتخاب کند و یا ۸ واحد در هر حالت دست خود دانشجوست.

ثبت نام و انتخاب واحد ترم تابستان ۹۴ دانشگاه پیام نور

توجه: کلیه واحد های درسی ارائه شده در تابستان ۹۴ به جز تربیت بدنی خود خوان خواهد بود و در نخهایت نمره میان ترم هم نخواهد داشت. این هم باید ذکر کنیم چون واحد های ارائه شده در این ترم تابستان ۹۴ به صورت خود خوان می باشند به همین دلیل شهریه های ثابت و متغیر آنها نصف خواهد شد.

این هم باید افزود که زمان درخواست میهمان برای دانشجویان پیام نور و تایید توسط مبدا و مقصد از ششم تیر ما تا نوزدهم تیرماه ادامه خواهد داشت در حالی که دانشجویی به صورت میهمان قصد دارد ترم تابستان خود رو بگذراند شهریه آندسته از افراد افزایش خواهد یافت.چه مقدار؟ پس این مطلب رو بخوانید.

افزایش شهریه دانشجویان میهمان چقدر است؟

در مورد زمان امتحانات ترم تابستان هم باید گفت: امتحانات ترم تابستان دانشگاه پیام نور از ۳۰مرداد ماه ۹۴ آغاز و در ۱۰شهریور ماه ۹۴ به پایان خواهد رسید.

اگر می خواهید برنامهامتحانی ترم تابستان کاردانی تا کارشناسی ارشد پیام نور رو در یافت کنید به لینک زیر مراجعه کنید.

برنامه امتحانی ترم تابستان دانشگاه پیام نور

 

منبع: های دانش

 

باکس دانلود

گروه تلگرامی های دانش نمونه سوالات کارشناسی پیام نور

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>