خانه / اخبار / ثبت نام پذیرفته شدگان نوبت دوم بهمن دانشگاه آزاد در مهر ۹۴
گروه تلگرامی های دانش نمونه سوالات کارشناسی پیام نور
پذیرفته شدگان ورودی بهمن ماه در مهر ثبت نام می کنند

ثبت نام پذیرفته شدگان نوبت دوم بهمن دانشگاه آزاد در مهر ۹۴

به کانال تلگرامی " های دانش " بپیوندید و از مزایای ویژه برخوردار شوید »جهت عضویت اینجا کلیک کنید
.
ثبت نام پذیرفته شدگان نوبت دوم بهمن دانشگاه آزاد در مهر 94Reviewed by سعید حبیبی on Sep 17Rating: 5.0

پذیرفته شدگان نوبت دوم بهمن دانشگاه آزاد

با توجه به بخشنامه ای که از سوی دانشگاه آزاد اسلامی صادر شده مبنی بر این است که اگر حدنصاب کلاسها رعایت شود امکان ثبت نام و تحصیل از مهر برای پذیرفته شدگان نوبت دوم(بهمن)۹۴ هست

به گزارش اخبار دانشگاه آزاد hidanesh.ir برای ثبت نام دانشجویان پذیرفته شده ارشد و دکتری تخصصی نوبت دوم بهمن ماه دانشگاه آزاد بخشنامه ای صادر کد که امکان دارد ثبت نام این دسته از دانشجویان از مهر مشغول به تحصیل شوند.

ثبت نام پذیرفته شدگان نوبت دوم بهمن دانشگاه آزاد در مهر ۹۴

بخشنامه ای که در این خصوص صادر شده با توجه به تذکر یازده مندرج در صفحه چهار دستور العمل ثبت نام شماره ۹۴/آ/۱۶۷۵۰ در تاریخ ۲۱ شهریور ماه سال جاری ۹۴ مقطع کارشناسی ارشد و همچنین بند سه بخش اول صفحه دو دستور العمل ثبت نام شماره ۹۴/آ۱۶۳۴۰ تاریخ ۱۹ شهریور مقطع دکتری درباره قبول شدگان نیم سال دوم (بهمن ماه) می باشد.

آنچه که در این بخشنامه آمده دانشگاه ها می توانند با رعایت ظرفیت کلاسها یعنی ۳۰ نفر برای کارشناسی ارشد و ۱۰ نفر هم کلاس های مقطع دکتری تخصصی اقدام به ثبت نام دوره بهمن ما در مهر ۹۴ کنند.

با توجه به این که بخشنامه از سوی دانشگاه آزاد اسلامی صادر و تاریخ ۱۴ شهریور سال جاری به تایید رئیس دانشگاه آزاد رسیده بنابر این هیچ مکاتبهای با مراکز دانشگاه به عمل نیاید.

 

منبع: های دانش

باکس دانلود

گروه تلگرامی های دانش نمونه سوالات کارشناسی پیام نور

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>