خانه / اخبار / ثبت نام کاردانی به کارشناسی از هفته آینده آغاز می شود
گروه تلگرامی های دانش نمونه سوالات کارشناسی پیام نور
آغاز ثبت نام کاردانی به کارشناسی

ثبت نام کاردانی به کارشناسی از هفته آینده آغاز می شود

به کانال تلگرامی " های دانش " بپیوندید و از مزایای ویژه برخوردار شوید »جهت عضویت اینجا کلیک کنید
.
ثبت نام کاردانی به کارشناسی از هفته آینده آغاز می شودReviewed by زهرا on May 21Rating: 5.0

آغاز ثبت نام کاردانی به کارشناسی

بنا به گفته مشاور عالی سازمان سنجش، ثبت نام کاردانی به کارشناسی ناپیوسته از ۱۱ خرداد ماه سال جاری ۹۵آغاز می گردد و اطلاعیه تکمیلی این پذیرش از ۱۰ خرداد ماه سال جاری منتشر خواهد شد.

به گزارش اخبار دانشگاه آزادhidanesh.ir دکتر حسین توکلی در گفتگو خود اضافه کرد: بر اساس برنامه زمانی پیش بینی شده اطلاعیه سازمان سنجش و آموزش کشور درباره تاریخ ثبت نام و انتخاب رشته آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته در روز دوشنبه سوم خردادماه سال جاری۹۵ بر روی سایت این  سازمان قرار خواهد گرفت و در نشریه پیک سنجش منتشرخواهد شد.

 ثبت نام کاردانی به کارشناسی از هفته آینده آغاز می شود

وی گفت: ثبت نام برای دوره کارشناسی ناپیوسته صرفا از طریق شبکه اینترنتی سازمان سنجش از روز سه شنبه ۱۱ خرداد ماه سال جاری آغاز می گردد و در روز ۱۸ خرداد ماه پایان می یابد و همچنین اطلاعیه تکمیلی پذیرش در دوره کاردانی به کارشناسی ناپیوسته از روز دوشنبه ۱۰ خرداد ماه در سایت سازمان سنجش و نشریه پیک سنجش منتشر می گردد.

مشاور عالی سازمان سنجش متذکرشد: دفترچه راهنمای ثبت نام همزمان با آغاز ثبت نام ۱۱ خردادماه سال جاری بر روی سایت سازمان سنجش قرار خواهد گرفت.

وی گفت: پذیرش در برخی رشته های این دوره صرفا بر اساس سوابق تحصیلی و پذیرش در برخی دیگر از کد رشته ها با آزمون صورت می گیرد که آزمون این کدرشته ها بعد از ظهر جمعه ۲۲ مرداد ماه برگزار می گردد.

 

منبع: های دانش

باکس دانلود

گروه تلگرامی های دانش نمونه سوالات کارشناسی پیام نور

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>