خانه / اخبار / جدول زمان بندی ۷ رشته دیگر دکتری دانشگاه آزاد
گروه تلگرامی های دانش نمونه سوالات کارشناسی پیام نور
مصاحبه 7 رشته دکتری دانشگاه آزاد

جدول زمان بندی ۷ رشته دیگر دکتری دانشگاه آزاد

به کانال تلگرامی " های دانش " بپیوندید و از مزایای ویژه برخوردار شوید »جهت عضویت اینجا کلیک کنید
.
جدول زمان بندی 7 رشته دیگر دکتری دانشگاه آزادReviewed by سعید حبیبی on Jul 16Rating: 5.0

مصاحبه ۷ رشته دکتری دانشگاه آزاد

همان طور که در مطلب قبلی حدول زمان بندی مصاحبه ی ۴۶ رشته دکتری دانشگاه آزاد رو برای کاربران قرار دادیم اینبار معاون سنجش و پزیرش دانشگاه زمان ۷ رشته دیگر دکتری رو اعلام کرد که هم اکنون دعوت شده گان می توانند با مراجعه به سایت http://azmon.net از زان و مکان دقیق این هفت رشته اطلاع پیدا کنند.

به گزارش اخبار دانشگاه آزاد hidanesh.ir آقای علوی فاضل معاون سنجش دانشگاه افزود:در حال حاضرجدول زمان بندی ۷ رشته شامل بیوالکتریک – مهندسی پزشکی/الهیات و معارف اسلامی-فقه و مبانی حقوق اسلامی، مهندسی برق/الکترونیک، مهندسی پزشکی/مخابرات، تکثیر و پرورش آبزیان/بیو مواد، مهندسی برق/مهندسی برق/بیومکانیک، مهندسی پزشکی در سایت آزمون اعلام و منتشر شده است دعوت شده گان مس توانند برای اطلاع از آن به سایت مراجعه کنند.

معاون سنجش دانشگاه آزاد در ارابطه گفت: آنچه در جدول زمان بندی ذکر شده است اعم از زمکان مصاحبه و همچنین مکان و مدارک مورد نیاز هنگام حضور در محل باید دقت لازم رو داشته باشند اگر دعوت شده ای به هر دلیلی برای مصاحبه در محل حاضر نشود به منزله ی انصراف خواهد بود و دیگر از وی مصاحبه ای نخهواهد شد.

جدول زمان بندی ۷ رشته دیگر دکتری دانشگاه آزاد

مدارک موردنیاز شامل: سوابق علمی و تحقیقاتی که شامل مقاله و پروژه و همچنین تالیف در زمینه رشته مربوطه در ضمن شناسنامه و کارت ملی, اصل مدرک کارشناسی ارشد و کارشناسی , رشزنمرات و پایان نامه کارشناسی ارشد که نباید فراموش شود.

در این رابطه بخوانید.

پیش از این ۴۶ رشته دکتری دانشگاه آزاد اعلام شده بود

 

منبع: های دانش

باکس دانلود

گروه تلگرامی های دانش نمونه سوالات کارشناسی پیام نور

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>