خانه / اخبار / جزئیات ارائه واحدهای دانشجویان دکتری دانشگاه آزاد
گروه تلگرامی های دانش نمونه سوالات کارشناسی پیام نور
دانشگاه آزاد اسلامی

جزئیات ارائه واحدهای دانشجویان دکتری دانشگاه آزاد

به کانال تلگرامی " های دانش " بپیوندید و از مزایای ویژه برخوردار شوید »جهت عضویت اینجا کلیک کنید
.
جزئیات ارائه واحدهای دانشجویان دکتری دانشگاه آزادReviewed by زهرا on Nov 13Rating: 5.0

دانشگاه آزاد مقطع دکتری

بنا به اعلام معاون آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی جزئیات  واحدهای جبرانی به دانشجویان دکتری تخصصی آموزشی – پژوهشی این دانشگاه ارائه شد.

به گزارش اخبار دانشگاه آزاد hidanesh.ir فرهاد حسین زاده لطفی در گفتگو با ایسنا اعلام کرد: در خصوص شرایط ورود داوطلبان به دوره دکترای تخصصی آموزشی و پژوهشی، چهار واحد جبرانی اختصاص داده شده است که، ۶  واحد جبرانی دیگر در صورت کسب نمره حد نصاب توسط هر کدام از داوطلبان  به آنها ارائه خواهد شد.

جزئیات ارائه واحدهای دانشجویان دکتری دانشگاه آزاد

همچنین با تاکید به اینکه، حدنصاب نمره یک سوم نمره کل است گفت: اگر دانشجویان ۳۳٫۳۳ درصد کمتر تست بزنند از بین دروس آزمون ورودی دکترای تخصصی ۶ واحد انتخاب شده و،  به عنوان جبرانی به این دانشجویان ارائه خواهد شد و همچنین دانشجویان موظف به گذراندن واحدهای ذکر شده را می باشند.وایشان در پایان سخنان خود با بیان خود به این که ابلاغیه این آیین نامه در مهر ماه سال جاری۹۴ است خاطرنشان کرد: تعداد واحدهای دروس تخصصی از ۴۲ و ۴۴ واحد به ۳۶ واحد رسیده است.

 

منبع: های دانش

باکس دانلود

گروه تلگرامی های دانش نمونه سوالات کارشناسی پیام نور

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>