خانه / اخبار / جزئیات اعطای تسهیلات ویژه کارکنان واحد علوم و تحقیقات
گروه تلگرامی های دانش نمونه سوالات کارشناسی پیام نور
وزارت علوم و تحقیقات

جزئیات اعطای تسهیلات ویژه کارکنان واحد علوم و تحقیقات

به کانال تلگرامی " های دانش " بپیوندید و از مزایای ویژه برخوردار شوید »جهت عضویت اینجا کلیک کنید
.
جزئیات اعطای تسهیلات ویژه کارکنان واحد علوم و تحقیقاتReviewed by زهرا on Nov 17Rating: 5.0

جزئیات تسهیلات ویژه واحد تحقیقات

رئیس واحد علوم تحقیقات از اعطای تسهیلات به کارکنان خود مانند خرید مسکن، خدمات صندوق پس انداز و وام قرض الحسنه که دارای مزایای ویژه این واحد است خبر داد.

به گزارش اخبار دانشگاه سراسری hidanesh.ir در نشستی ضمن معارفه اعضای هیات علمی جدید در واحد علوم دانشگاهی علی عباسپور تهرانی اعلام کرد:  برای تحقق اهداف اقتصاد دانش بنیان در کشور، واحد علوم و تحقیقات با داشتن ظرفیت های علمی ممتازکه با همکاری جمعی از اساتید و دانشجویان تشکیل می شود این واحد دانشگاهی می تواند گام های موثر تری بردارد.

جزئیات اعطای تسهیلات ویژه کاکنان واحد علوم و تحقیقات

رئیس واحد علوم و تحقیقات به توجه به درآمدزایی از طریق پروژه های علمی و تحقیقاتی و لزوم کاهش اتکا به شهریه دانشجویان تاکید کرد و در این زمینه بیان کرد: که طرح های پژوهشی علاوه بر نشر مقالات آن با ضریب تاثیر بالا در مجلات معتبر علمی به درآمدزایی برای دانشگاه و اساتید از طریق عقد قرارداد با مراکز، نهاد ها و دستگاههای این واحد منجر شده و ضروری به نظر می رسد.وهمین طور برای ایجاد تنوع در بخش های تولید ، نفت، دامپروری و کشاورزی به همکاری دانشگاه و صنعت اشاره و کرد و گفت: نقص تعامل بین صنعت و جامعه دانشگاهی کشور بستگی به عدم تاثیرگذاری نیروی متخصص در بهبود اقتصاد کشور دارد.

همچنین ایشان، انجام پروژه های پژوهشی و تسهیلات و قوانین در حوزه تاسیس شرکت های دانش بنیان را مطلوب دانستند و گفتند: امید است با استفاده از شرایط ایجاد شده در محیط دانشگاهی، میزان اقبال به کارآفرینی و درآمدزایی توسط اساتید و محققان واحد در ۵ سال آتی افزایش پیدا کند.

به گفته رئیس واحد علوم و تحقیقات، اعطای مزایای ویژه مانند: خدمات صندوق پس انداز و تعاونی مسکن کارمندان و اعضای هیات علمی، تسهیلات خرید مسکن، وام قرض الحسنه به اعضای هیات علمی این واحد اختصاص دارد. در ادامه افزود: واحد علوم و تحقیقات فناوری دانشگاه برای ایجاد شرایط مناسب زندگی اساتید و کارکنان خود به این واحد از ارائه و تخصیص اعتبارات و بودجه های لازم خبر داد.

ایشان با تاکید بر لزوم انتقال فرهنگ و اندیشه اسلامی به دانشجویان از طریق اساتید را لازم دانست و گفت: هدف اساتید دانشگاهها از برگزاری کلاس های آموزشی، اعتقادی،علمی تربیت دانشجویان مطابق با استانداردهای روز است.

 

منبع: های دانش

باکس دانلود

گروه تلگرامی های دانش نمونه سوالات کارشناسی پیام نور

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>