خانه / اخبار / جزئیات انتخاب رشته های عملی در گروه هنر کنکور سراسری ۹۵اعلام شد
گروه تلگرامی های دانش نمونه سوالات کارشناسی پیام نور
جزئیات رشته هنر کنکور سراسری95

جزئیات انتخاب رشته های عملی در گروه هنر کنکور سراسری ۹۵اعلام شد

به کانال تلگرامی " های دانش " بپیوندید و از مزایای ویژه برخوردار شوید »جهت عضویت اینجا کلیک کنید
.
جزئیات انتخاب رشته های عملی در گروه هنر کنکور سراسری ۹۵اعلام شدReviewed by زهرا on Jul 7Rating: 5.0

جزئیات رشته هنردرکنکور سراسری۹۵

بنا به اعلام سازمان سنجش و آموزش کشور داوطلبان کنکور سراسری سال ۹۵ در رشته های هنر از ۲۰ تا ۳۰ تیرماه سال جاری۹۵ فرصت دارند رشته های دارای آزمون عملی و پروژه خود را مشخصنمیایند.

به گزارش اخبار دانشگاه سراسری hidanesh.irبا توجه به اینکه پذیرش در رشته های تحصیلی هنر  در کنکور سراسری سال ۹۵ به صورت متمرکز و با شرایط خاص صورت خواهد پذیرفت، داوطلبان باید از طریق لینک ویرایش کارت یک و یا حداکثر دو مجموعه از مجموعه رشته‌های تحصیلی را انتخاب نمایند.

 جزئیات انتخاب رشته های عملی در گروه هنر کنکور سراسری ۹۵اعلام شد

داوطلبان رشته های هنر می بایست نسبت به انتخاب حداکثر دو مورد از رشته های دارای آزمون عملی و پروژه و با ورود به سایت سازمان سنجش از ۲۰ تیرماه سال جاری۹۵ زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تا ۳۰ تیرماه همین سال  اقدام نمایند.

داوطلبان این رشته ها برای شرکت در آزمون عملی هریک از مجموعه رشته‌های اعلام شده باید با توجه به اعلام علاقمندی و تقاضا نسبت به پرداخت مبلغ ۲۳۰ هزار ریال (۲۳ هزار تومان) بابت هزینه آزمون عملی در هر یک از مجموعه‌های اعلام شده به صورت اینترنتی به وسیله کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب اقدام نمایند و همچنین داوطلبانی که در دو مجموعه شرکت نمودهاند باید مبلغ ۴۶۰ هزار ریال (۴۶ هزار تومان) را به وسیله کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت نمایند.

داوطلبانی که علاقمندی به دانشگاه پیام نور و دانشگاه های غیرانتفاعی را اعلام ننموده اند باید در ۲۰ تا ۲۳ تیرماه همزمان با توزیع کارت آزمون، این علاقمندی را در کارت آزمون اعمال نمایند.

داوطلبان شرکت در رشته های دانشگاه آزاد اسلامی نیز باید با مراجعه به سایت مرکز سنجش دانشگاه آزاد، رشته های با آزمون این دانشگاه و پس از اعلام نتایج اولیه و انتشار کارنامه کنکور ۹۵، را انتخاب نمایند.

داوطلبان شرکت در دانشگاه های تربیت دبیر شهید رجایی و فرهنگیان هم در زمان انتخاب رشته باید این دانشگاه را برای ادامه تحصیل انتخاب نمایند.

 

 

منبع: های دانش

باکس دانلود

گروه تلگرامی های دانش نمونه سوالات کارشناسی پیام نور

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>