خانه / اخبار / جزئیات درخواست نقل و انتقال اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد
گروه تلگرامی های دانش نمونه سوالات کارشناسی پیام نور
انتقال هیات علمی دانشگاه آزاد

جزئیات درخواست نقل و انتقال اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد

به کانال تلگرامی " های دانش " بپیوندید و از مزایای ویژه برخوردار شوید »جهت عضویت اینجا کلیک کنید
.
جزئیات درخواست نقل و انتقال اعضای هیات علمی دانشگاه آزادReviewed by زهرا on Nov 16Rating: 5.0

انتقال هیات علمی دانشگاه آزاد

به گفته رئیس دانشگاه آزاد هیچگونه درخواستی در خصوص نقل و انتقال اعضای هیات علمی دانشگاه، تا پایان خرداد ماه سال جاری ۹۴ قابل قبول نیست.

به گزارش اخبار دانشگاه آزاد hidansh.ir حمید میرزاده، عضو هیأت امنای دانشگاه آزاد استان کهگیلویه و بویراحمد، در جلسه هیات رئیسه این دانشگاه به دیداری که دانشگاهیان با مقام معظم رهبری داشتند،  اشاره کرد و افزود:  تاکیدات ایشان در خصوص توسعه علمی و فناوری باعث شد تا بار دیگر دانشگاه آزاد عزم خود را در راهی که آغاز کرده جزم کند.

جزئیات درخواست نقل و انتقال اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد

به گفته ایشان، فرمایشات مقام رهبری بیانگر این نکته بود که مسیر این دانشگاه در راه  تشکیل شرکت های دانش بنیان و فناور و تبدیل علم به ثروت که خود زمینه ساز ایجاد اشتغال فارغ التحصیلان دانشگاههاست انتخابی خوب و بجاست.به گفته رئیس دانشگاه آزاد، این دانشگاه  در میان سایر دانشگاه های دیگر یکی از موفق ترین موسسات آموزش عالی کشور است که به خوبی اهمیت گفته های مقام معظم رهبری را درک کرده است.

وبار دیگر افزود: تاکنون ۵۶ درصد از بار تحصیلات تکمیلی کشور برعهده دانشگاه آزاد بوده و همچنین حدود ۳۷ درصد از دانشجویان کل کشور در این دانشگاه مشغول به تحصیل هستند، لذا با توجه به پتانسیل های موجود در این دانشگاه مورد انتظار است تا سال ۱۴۰۴ بتوانیم ۵۰ درصد از بار آموزش عالی کشور و ۶۰ درصد از تحصیلات تکمیلی را برعهده بگیریم.

تکمیل ظرفیت دکترا و ارشد در بهمن ماه

رئیس دانشگاه آزاد بیان کرد: مهلت ثبت نام در تکمیل ظرفیت دوره های دکتری و کارشناسی ارشد این دانشگاه در بهمن ماه سال جاری ۹۴ آغاز می شود.

میرزاده با توجه به گزارش بیان شده از طرف سازمان سنجش، پذیرش و آموزش در خصوص ممیزی رشته ها بیان کرد:در حال حاضر ممیزی بیش از ۴ هزار رشته محل در ۲۶ استان به اتمام رسیده که این عمل خود زمینه ساز تصمیم گیری دانشگاه برای جذب دانشجو در دفترچه راهنمای آزمون سال ۹۵ خواهد بود.وی همچنین با تاکید به اینکه، با وجود حدود ۷۰ هزار عضو هیات علمی که به صورت تمام وقت، نیمه وقت و حق التدریس با دانشگاه آزاد همکاری دارند، باید سالانه حداقل ۳۰ هزار مقاله ISI توسط اعضای هیات علمی این دانشگاه نشر می یابد.

میرزاده همچنین درخصوص موضوع نقل و انتقال اعضای هیات علمی تاکید کرد: تا خردادماه ۹۵ هیچ گونه درخواستی در این زمینه پذیرفته نمی شود.به پیشنهاد وی، آن دسته از کارکنان دانشگاه که در دوره های دکترای پژوهش محور مشغول به تحصیل هستند در همان واحد محل اشتغال امکان تحصیل نیز داشته باشند.

منبع: های دانش

باکس دانلود

گروه تلگرامی های دانش نمونه سوالات کارشناسی پیام نور

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>