جستجو

منبع مورد نظر خود را جستجو کنید

جزئیات روند دریافت ارز دانشجویی تغییر یافت

جزئیات روند دریافت ارز دانشجویی تغییر یافتReviewed by زهرا on Nov 30Rating: 5.0

ارز دانشجویی

جزئیات تغییر روند دریافت ارز دانشجویی ویژه دانشجویان اعزام با هزینه شخصی توسط  رئیس سازمان امور دانشجویان تشریح و ارزیابی شد.

 به گزارش اخبار پیام نور hidanesh.ir مجتبی صدیقی در گفتگو با خبرنگاری مهر اعلام کرد: قرار شد با هماهنگی بانک مرکزی و بانک عامل، برای کمتر شدن مراجعات خانواده‌ها به بحث دانشجویان برای گرفتن کارنامه ارزی، همه کارها به صورت غیر حضوری انجام گیرد.

جزئیات روند دریافت ارز دانشجویی تغییر یافت

وی در ادامه گفت: دانشجو روی سایت سازمان امور دانشجویان  اطلاعات درخواستی را در محلی که مشخص شده، ثبت می کند ، سپس مسئولان ذی ربط آن را بررسی و مورد تایید قرار می دهد.

رئیس سازمان امور دانشجویان بیان کرد: در مرحله بعد به صورت انلاین در شهرستانی که مشخص شده بانک مذکور گواهی صادره را بنا به درخواست خانواده دانشجو به شعبه بانکی مورد نظر ارسال خواهد کرد. سپس خانواده دانشجو به بانک مراجعه و معادل ریالی را تامین کرده و ارز را دریافت می کنند، با این روش حضور فیزیکی و مراجعه خانواده ها برای گرفتن گواهی ارز دانشجویی رفع شود.

اخیرا اداره تسهیلات و اعزام با هزینه شخصی سازمان امور دانشجویان اعلام کرد: در راستای تحقق راهبرد‌های کلان سازمان امور دانشجویان در جهت الکترونیکی کردن و سرعت بخشی و عدم نیاز به مراجعه حضوری، اصلاح فرایندهای کاری و نیز در جهت تسهیل، روند رسیدگی به درخواست‌های ارز دانشجویی تغییر خواهد می کند.

 

منبع: های دانش 

برچسب‌ها, , , , , , ,