جستجو

منبع مورد نظر خود را جستجو کنید

جزئیات پذیرش آزمون ممتازین دکتری ۳ دانشگاه منتشر شد

جزئیات پذیرش آزمون ممتازین دکتری 3 دانشگاه منتشر شدReviewed by سعید حبیبی on Jul 19Rating: 5.0

آزمون ممتازین دکتری

به گزارش اخبار های دانش hidanesh.ir آزمون پذیرش دکتری ممتازین در سال تحصیلی ۹۴-۹۵ از بین دانش آموختگان در ۳ دانشگاه یاسوج , ارومیه و رازی صورت گرفت واین سه دانشگاه اعلام آمادگی کردند.دانشگاه ارومیه طی فراخوان پذیرش منتشر کرد که دانشجویانی می توانند در این آزمون دکتری شرکت کنند که معدل کارشناسی ارشد ۱۶ و مقطع کارشناسی آنان ۱۷ باشد و همچنین ۲ سال بیشتر از زمان فارغ التحصیلی آنها نگذشته باد.

دانشگاه ارومیه اعلام کرد متقاضیان تا تاریخ پنج مرداد ماه سال جاری فرصت دارند تا مدارک خود رو به دانشگاه ارائه و ارسال کنند.

دانشگاه یاسوج هم در این رابطه یعنی پذیرش دکتری بدون آزمون کتبی سال تحصیلی ۹۴-۹۵  اعلام آمادکی کرد.

لازم به ذکر است که این متقاضیان علاوه بر اینکه باید از مدت زمان فارغ التحصیلی کارشناسی ارشد آنها ۲ سال نگذشته باشد باید ۷۰ امتیاز از فعالیت هایی چون آموزشی, مصاحبه و پژوهشی رو که در جدول مر بوطه هم ذکر شده رو کسب نمایند.

دانشگاه یاسوج اعلام کرد بنا به ظرفیت ها دانشگاه ها و همچنین ظرفیت کرایش ها اقدام به پذیرش خواهد کرد و همیچ الزامی برای پذیرش در تمامی رشته ها و گراشها وجود نخواهد داشت.

زمان مصاحبه از داوطلبان متقاضی دکتری بدون آزمون کتبی در ۳۰ شهریور ماه سال جاری خواهد بود.

رشته های دکتری بدون آزمون دانشگاه یاسوج شامل:شیمی تجزیه و شیمی, فیزیک و مهندسی شیمی, جامعه شناسی, فیزیولوژی گیاهی زراعی و توسعه کشاورزی, علوم سیاسی, جداسازی و زراعت.

جزئیات پذیرش آزمون ممتازین دکتری ۳ دانشگاه

در درابطه با پذیرش دانشگاه رازی هم باید عرض کنیم این دانشگاه برای تکمیل ظرفیت دانشجویان دوره دکتری بدون آزمون کتبی اعلام آمادگی کرده است.

این دانشگاه برای تکمیل ظرفیت دانشجویان رشته های چون شیمی آلی,نانو شیمی,شیمی تجزیه,آمار,شیمی معدنی,شیمی فیزیک,فیزیک حالت جامد و ریاضی کاربردی اعلام آمادگی و پذیرش کرده است.

چه کسانی به مصاحبه دعوت می شوند:

پس از این که داوطلبان مدارک خود رو ارسال کردند این مدارک توسط دفتر استعداد های درخشان برای ارزیابی علمی توسط دانشکده ها و از آنجا به گروه آموزشی ارجاع داده میشود و این ارگان ها مدارک رو به صورت کامل ارزیابی و آندسته از داوطلبان که امتیاز آنها ۴۰ یا بیشتر شود برای مصاحبه دعوت خواهند شد.

داوطلبان توجه کنند تا مدارک رو تا پایان وقت اداری ۳۰ تیر ماه سال جاری ارسال نمایند و همچنین مکان و زمان برگزاری مصاحبه طی روز های آینده از طریق سایت اینترنتی دانشگاه منتشر خواهد شد.

 

منبع: های دانش

 

برچسب‌ها, , , , , ,