جستجو

منبع مورد نظر خود را جستجو کنید

جزئیات پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش۹۴

جزئیات پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش94Reviewed by زهرا on Nov 13Rating: 5.0

استخدامی آموزش و پرورش ۹۴

به گفته وزارت آموزش و پرورش، آن دسته از داوطلبانی که در آزمون استخدامی آموزش و پرورش پذیرفته شده اند، نحوه بررسی مدارک هر یک از پذیرفته شدگان و زمان آن اعلام می شود.

به گزارش اخبار آگهی استخدامی hidanesh.ir  وزارت آموزش و پرورش در رابطه با پذیرفته شدگان آزمون استخدامی، به بررسی مدارک و مصاحبه استخدامی از معرفی شدگان سه برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی در سال ۹۴، اطلاعیه‌ای را صادرنمود.

جزئیات پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش وپرورش۹۴

شرح متن اطلاعیه منتشر شده در سایت آموزش و پرورش:

«بدین وسیله به اطلاع آن دسته از داوطلبانی که مطابق اطلاعیه روز شنبه ۱۶ آبان ۹۴ سازمان سنجش آموزش کشور، در ردیف معرفی شدگان سه برابر ظرفیت قرار گرفته و یا دارای سهمیه خاص (ایثارگران، خانواده شهداء و …) در آزمون استخدام پیمانی سال ۱۳۹۴ آموزش وپرورش می رساند؛ باتوجه به انتشار اسامی داوطلبانی که مجاز به شرکت درمراحل بعدی (بررسی مدارک و مستندات،مصاحبه وگزینش) آزمون استخدام پیمانی آموزش وپرورش روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی http://www.sanjesh.org شده است اعلام می دارد:

 مرحله اول: بررسی مدارک و مستندات ثبت نام در آزمون

ان دسته از پذیرفته شدگانی که اسامیآنها در سایت سازمان سنجش آموزش کشور در ردیف سه برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی آموزش و پرورش قرار دارد و همچنین معرفی شدگان دارای سهمیه ایثارگری که اسامی آنان در فایل ضمیمه این اطلاعیه درج شده است، موظفند دراین مرحله، اصل مدارک و مستنداتی که در زمان ثبت نام درآزمون استخدام پیمانی در پرتال سازمان سنجش آموزش کشور اعلام نموده اند را براساس کد” شغل- محل انتخابی ” در استان مربوط با مراجعه به محل تعیین شده جهت بررسی ارائه نمایند.ضروری است معرفی شدگان دارای سهمیه خاص(ایثارگران، خانواده شهداء و…)باید مدارک و مستندات مربوط به استفاده ازسهمیه مزبور و رشته شغلی مرتبط را ارائه نمایند.

زمان و محل بررسی مدارک و مستندات ثبت نام در آزمون:

زمان انجام بررسی مدارک و مستندات ثبت نام در آزمون، ازساعت ۸ تا ۱۲ صبح و ۱۳ تا ۱۸ بعداز ظهر، در فاصله زمانی ۲۳ الی ۲۸ آبان ماه ۹۴ خواهدبود.

تذکر: معرفی شدگان می توانندطبق برنامه زمانی که جهت بررسی مدارک و مستندات، بر اساس رشته شغلی و جنس به پرتال اداره کل آموزش و پرورش  استان محل خدمت انتخابی داوطلب، اعلام شده،مراجعه نمایند.لذا هر یک از معرفی شدگان موظفند جهت اگاهی از زمان مراجعه به محل بررسی مدارک ومستندات، به پرتال اداره کل آموزش و پرورش استان محل خدمت انتخابی خود مراجعه نمایند. لازم به یادآوری است در صورتی که معرفی شدگان در موعد مقرر برای بررسی مدارک ومستندات مراجعه ننمایند این امر به منزله انصراف از استخدام تلقی خواهد گردید.

مدارک لازم:

۱-یک قطعه عکس تمام رخ ۴×۳ تهیه شده درسال جاری

۲-اصل شناسنامه و یک برگ تصویر از تمام صفحات آن

۳-اصل کارت ملی و یک برگ تصویر پشت و روی آن

۴- اصل کارت پایان خدمت (برادران)

۵-اصل دانشنامه یا گواهی نامه موقت براساس مدرک تحصیلی مجاز (برابر کد” شغل- محل انتخابی “) و یک برگ تصویر آن

۶- اصل معرفی‌نامه رسمی از سازمان بهزیستی برای معلولین

۷- اصل سوابق خدمت غیررسمی و تمام وقت در دستگاه‌های اجرایی از ۲۲ بهمن ماه ۱۳۵۷ به بعد که حقوقشان از محل اعتبارات دولتی پرداخت شده است.

۸- گواهی سوابق خدمت تمام وقت مربیان پیش دبستانی مورد تایید اداره آموزش وپرورش منطقه/شهرستان ( براساس دستورالعمل شماره ۱۱۸۰۱۳ مورخ ۲۱ شهریور ۹۴)

۹- گواهی سوابق خدمت تمام وقت نیروهای خرید خدمات آموزشی دارای سوابق پرداخت بیمه. ( براساس دستورالعمل شماره ۱۱۸۰۱۳ مورخ ۲۱ شهریور ۹۴)

۱۰- مدارک مربوط به بومی بودن در کد شغل محل انتخابی مطابق اطلاعیه مندرج در زمان ثبت نام در آزمون استخدام پیمانی روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور

۱۱- مدارک مربوط به فرهنگی بودن یکی از اولیاء داوطلب( کارت شناسایی با کد پرسنلی و آخرین حکم کارگزینی)

مرحله دوم: مصاحبه استخدامی

۱- معرفی شدگان سه برابر ظرفیت و داوطلبان دارای سهمیه خاص ( ایثارگران ، خانواده شهداء و…) که مدارک و مستندات آنان در مرحله اول، براساس کد” شغل- محل انتخابی” در استان مربوط مورد تایید قرارگرفته است،مکلفندنسبت به تایید فرم تایید مدارک و مستندات و معرفی نامه برای شرکت در مصاحبه استخدامی (فرم شماره ۸) را دریافت نموده اند بر اساس زمان اعلام شده در فرم مزبور به مرکز مجری مصاحبه استخدامی مربوط (استان مربوط به کد” شغل- محل انتخابی”) مراجعه نمایند.

لازم به ذکراست نحوه اقدام برای اخذ بخشی از هزینه مصاحبه استخدامی مطابق ضوابط ومقررات مربوط توسط مرکز مجری مصاحبه به داوطلبان اعلام خواهد شد.

لازم به ذکر است که داوطلبان پس از گرفتن نسخه از پرینت “فرم اطلاعات فردی” ازسایت دبیرخانه هیات مرکزی گزینش به نشانی http://www.gozinesh.medu.ir، نسبت به تکمیل دقیق فرم و الصاق یک قطعه عکس به آن اقدام نموده و به همراه تصویر کلیه صفحات شناسنامه و کارت ملی، تحویل نماینده هسته گزینش مستقر در مرکز مصاحبه استخدامی استان اقدام نماید.

 

دراین رابطه بخوانبد:

ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش و جزئیات آن

اسامی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

 

منبع: های دانش

برچسب‌ها, , , , , , ,