خانه / اخبار / حذف برخی از دروس ارائه شده ترم تابستان ۹۴ دانشگاه پیام نور
گروه تلگرامی های دانش نمونه سوالات کارشناسی پیام نور
حذف برخی از دروس ترم تابستان 94 دانشگاه پیام نور

حذف برخی از دروس ارائه شده ترم تابستان ۹۴ دانشگاه پیام نور

به کانال تلگرامی " های دانش " بپیوندید و از مزایای ویژه برخوردار شوید »جهت عضویت اینجا کلیک کنید
.
حذف برخی از دروس ارائه شده ترم تابستان 94 دانشگاه پیام نورReviewed by سعید حبیبی on Jul 13Rating: 5.0

دروس ارائه شده ترم تابستان پیام نور

این خبر حاکی از این است که دانشگاه پیام نور دو عنوان درسی که در ترم تابستان سال جاری ۹۴ ارائه شده بود را حذف و دلیل این کار را این گونه بیان کرد که به دلیل بدون منبع بودن و همچنین این دوواحد دارای واحد های عملی بودند که این دو باعث شد تا اقدام به حذف دروس در ترم تابستان نماییم.

به گزارش اخبار پیام نور hidanesh.ir دانشگاه پیام نور همان طور که در بالا ذکر کردیم دو درس ارائه شده ترم تابستان را حذف کرد و دانشجویان دیگر قادر نخواهند بود انتخاب کنند.

بر اساس این که دانشگاه پیام نور اعلام کرده بود که کلیه ی دروس ترم تابستان به جر واحد تربیت بدنی خود خوان هستند و این دو درس دارای واحد عملی بودند باید کلاس برگزار می شد و در ارائه دروس اشتباه شده بود این مجر شد تا اقدام به حذف دروس شود.

حذف برخی از دروس ارائه شده ترم تابستان پیام نور

کلیه مراکز سراسر کشور موظف هستند این دو درس رو ارائه ندهند و آن دسته از دانشجویانی که انتخاب کردند رو مقتضی کنند و درس دیگری رو به جای آن اخذ نمایند.

این دو درس شامل: نقشه خانی با کد ۱۲۱۶۳۸۵ از رشته های جغرافیا و تکنولوژی جوهر های چاپ با کد ۱۳۱۷۱۲۹ از رشته ی مهندسی پلیمر / علوم و تکنولوژی رنگ

 

ترم تابستان سال تحصیلی ۹۳-۹۴ و جزئیات آن

 

منبع: های دانش

باکس دانلود

گروه تلگرامی های دانش نمونه سوالات کارشناسی پیام نور

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>