خانه / اخبار / دانشجویان دانشگاه پیام نورچگونه وام شهریه متغیر بگیرند؟
گروه تلگرامی های دانش نمونه سوالات کارشناسی پیام نور
وام شهریه متغیر پیام نور

دانشجویان دانشگاه پیام نورچگونه وام شهریه متغیر بگیرند؟

به کانال تلگرامی " های دانش " بپیوندید و از مزایای ویژه برخوردار شوید »جهت عضویت اینجا کلیک کنید
.
دانشجویان دانشگاه پیام نورچگونه وام شهریه متغیر بگیرند؟Reviewed by زهرا on Feb 7Rating: 5.0

دریافت وام شهریه متغیر پیام نور

بنا به اعلام دانشگاه پیام نور نحوه ثبت درخواست متقاضیان وام شهریه متغیربرای دانشجویان این دانشگاه اعلام شده است.

به گزارش اخبار پیام نور hidanesh.ir طی اطلاعیه ای نحوه ثبت درخواست وام شهریه متغیر دانشجویان دانشگاه پیام نور در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد را اعلام نمود.
براساس اطلاعیه دانشگاه پیام نور همه دانشجویان کارشناسی و کارشناسی ارشد از امروز ۱۷ بهمن آغاز و تا ۲۲ بهمن ماه  سال جاری ۱۳۹۴ فرصت دارند با مراجعه به سامانه درخواست وام برای ثبت درخواست خود اقدام کنند.

 دانشجویان دانشگه پیام نورچگونه وام شهریه متغیر بگیرند؟

این وام شهریه متغیر با وام صندوق رفاه دانشجویی فرق می کند برای اطلاع از نحوه دریافت وام شهریه صندوق رفاه دانشجویی رامطالعه کنید.

۱-سقف وام دانشجویان در مقطع کارشناسی ۷۰۰ هزار تومان و در مقطع کارشناسی ارشد ۲ میلیون تومان می باشد . امکان دریافت کل مبلغ بدهی شهریه متغیر شما تا سقف مبلغ فوق به عنوان وام در این سامانه میسر می باشد. لذا در صورت تمایل به اخذ وام با مبلغ پایین تر میبایست ابتدا با مراجعه به سامانه دانشگاهی سیستم گلستان نسبت به پرداخت آن میزان از شهریه خود که قادر به پرداخت میباشید اقدام نموده پس از ۲۴ ساعت  و اطمینان از ثبت شهریه واریزی در سامانه گلستان با مراجعه مجدد به سامانه اخذ وام نسبت به ثبت تقاضای وام دانشجویی اقدام نمایید.

۲- بهترین حالت نمایش سامانه وام جهت تکمیل اطلاعات در مرورگرهای chrome و firefox می باشد.

۳-امکان اخذ وام برای کلیه دانشجویان (به جز مقطع دکتری) و دارای انتخاب واحد در نیمسال جاری مقدور می باشد (به منظور ارائه تسهیلات در پرداخت شهریه متغیر). لذا دقت گردد این امکان صرفا برای دانشجویانی که بدهی قبلی و شهریه ثابت خود را پرداخت نموده اند فعال است.

۴- چنانچه شهریه متغیر دانشجو از میزان سقف وام بیشتر باشد دانشجو موظف است تا قبل از شروع حذف و اضافه نسبت به پرداخت مابه التفاوت بدهی اقدام کند.

۵-از صحت اطلاعات شخصی در پردازش “تکمیل و تایید و اطلاعات شخصی دانشجو”اطمینان حاصل نمایید. لازم به ذکر است در صورت عدم صحت اطلاعات (ازجمله اطلاعات شخصی، تلفن همراه و پست الکترونیک) با توجه به عدم امکان ارتباط و اطلاع رسانی به موقع، ثبت وام شما تایید نخواهد شد.

۶- نحوه بازپرداخت وام شهریه متغیر دانشگاه پیام نور به صورت اقساط ۱ تا ۴ ماهه می باشد (انتخاب با دانشجو می باشد)
۷-دریافت این وام نیاز به ضامن نیست.

اقساط به صورت ماهانه و اولین قسط ۱۷ اسفندماه سال جاری۹۴ است.
به طور مثال در صورت انتخاب چهار قسط :
قسط اول ۱۷ اسفند ۹۴
قسط دوم ۱۷ فروردین ۹۵
قسط سوم ۱۷ اردیبهشت ۹۵
قسط چهارم ۱۷ خرداد ۹۵

 

 

منبع: های دانش ، اخبار پیام نور

باکس دانلود

گروه تلگرامی های دانش نمونه سوالات کارشناسی پیام نور

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>