خانه / اخبار / دانشجویان همه دانشگاه ها می توانند بصورت مهمان در پیام نور پذیرفته شوند
گروه تلگرامی های دانش نمونه سوالات کارشناسی پیام نور
مهمان شدن دانشجویان در پیام نور

دانشجویان همه دانشگاه ها می توانند بصورت مهمان در پیام نور پذیرفته شوند

به کانال تلگرامی " های دانش " بپیوندید و از مزایای ویژه برخوردار شوید »جهت عضویت اینجا کلیک کنید
.
دانشجویان همه دانشگاه ها می توانند بصورت مهمان در پیام نور پذیرفته شوندReviewed by زهرا on Jun 23Rating: 5.0

پذیرش همه دانشجویان دانشاهها در پیام نور/ترم تابستان

بنا به اعلام رئیس دانشگاه پیام نور استان فارس، امکان مهمان شدن دانشجویان دانشگاه های مختلف در ترم تابستانی به دانشگاه پیام نور فراهم شده است.

به گزارش اخبار پیام نورhidanesh.ir عبدالرسول قرائتی گفت: امسال علاوه بر امکان مهمان موقت دانشجویان دانشگاه پیام نور در دیگر مراکز و واحدهای استانی، سایر دانشجویان دانشگاه ها نیزمی بایست درخواست مهمان موقت برای ترم تابستانی برای خود را ارائه نمایند.

دانشجویان همه دانشگاه ها می توانند بصورت مهمان در پیام نور پذیرفته شوند

وی گفت: زمان ثبت درخواست مهمانی دانشجویان پیام نور بین مراکز وواحدهای استان از سوم تا ۱۲ تیرماه ماه سال جاری۹۵ خواهد بود.
رئیس دانشگاه پیام نور استان فارس بیان کرد: پذیرش و نام نویسی دانشجویان مهمان از سایر دانشگاه ها نیز حداکثر تا ۱۴ تیرماه سال جاری ۹۵ در مراکز و واحدهای مجری امکانپذیر است که دراین خصوص متقاضیان می توانند درصورت موافقت دانشگاه مبدا خود، قبل از تاریخ مذکور با در دست داشتن معرفی نامه به مرکز و واحد مورد نظر خود در دانشگاه پیام نور مراجعه و مراحل انتخاب واحد خود را طی نمایند.
قرائتی با بیان اینکه دروس ترم تابستانی به صورت خودخوان و بدون نمره میان ترم ارائه میگردد، بیان کرد: انتخاب واحد دانشجویان نیز از هشتم تا ۱۵ تیرماه در سیستم جامع آموزشی گلستان به نشانی http://reg.pnu.ac.ir انجام می شود که دانشجویان می توانند هشت واحد از دروس مربوط به نیمسال های ۶، ۷، ۸ و ۹ همه رشته های مقطع کارشناسی پیوسته به ‌غیر از دروس بدون منبع و یا دارای واحد عملی را انتخاب نمایند.
وی بیان کرد: علاوه بردروس تخصصی، همه دروس عمومی به استثنای دروس گروه معارف نیز در ترم تابستانی ارائه می گردد؛ همچنین در صورت وجود امکانات، مراکزمجری می بایست درس تربیت بدنی نیز ارائه نمایند.

رئیس دانشگاه پیام نور استان فارس، زمان برگزاری آزمون های پایان ترم تابستانی دانشجویان این دانشگاه را ۳۰ مرداد تا چهارم شهریورماه عنوان نمودند.
رئیس دانشگاه پیام نور استان فارس در پاسخ به این پرسش که آیا برای دانشجویان مقطع ارشد نیز ترم تابستانی ارائه می شود، اظهار کرد: در ترم تابستانی دروس دوره دانشپذیری ودروس جبرانی مربوط به رشته های غیرهمنام کارشناسی ارشد ارائه می شود. همچنین دانشجویانی که تنها با گذراندن هشت واحد غیر عملی دانش آموخته می شوند نیز در صورت عدم ارائه دروس در دانشگاه پیام نور، می توانند دروس مورد نظر را در سایر دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری،دوره های رسمی دانشگاه ها از طریق کنکورسراسری و همچنین دانشگاه آزاد اسلامی که در فایل مورد تایید وزارت علوم باشد، به صورت مهمان اخذ و بگذرانند.

 

منبع: های دانش ، اخبار پیام نور

باکس دانلود

گروه تلگرامی های دانش نمونه سوالات کارشناسی پیام نور

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>