خانه / اخبار / دانشجویان پیام نور شهرستان ساوه در تجمعی اعتراض خود را اعلام کردند.
گروه تلگرامی های دانش نمونه سوالات کارشناسی پیام نور
تجمع دانشجویان پیام نور

دانشجویان پیام نور شهرستان ساوه در تجمعی اعتراض خود را اعلام کردند.

به کانال تلگرامی " های دانش " بپیوندید و از مزایای ویژه برخوردار شوید »جهت عضویت اینجا کلیک کنید
.
دانشجویان پیام نور شهرستان ساوه در تجمعی اعتراض خود را اعلام کردند.Reviewed by زهرا on Feb 2Rating: 4.5

تجمع دانشجویان پیام نور ساوه

به گفته دانشجویان پیام نور ساوه دانشجویان این دانشگاه نسبت به وضعیت جدید نحوه پرداخت شهریه و دروس خودخوان با تجمع کردن اعتراض خود را اعلام کردند.

به گزارش اخبار پیام نور hidanrsh.ir دانشجویان پیام نور ساوه صبح امروز در اعتراض به وضعیت جدید نحوه پرداخت شهریه و حذف دروس خودخوان در این دانشگاه با تجمع اعتراض خود را اعلام کردند.

دانشجویان پیام نور شهرستان ساوه در تجمعی اعتراض خود را اعلام کردند.

دانشجویان معترض نسبت به قانون جدید دانشگاه پیام نور به نشانه اعتراض درسالن آمفی تئاتر دانشگاه پیام نور ساوه تجمع نموده و از ریاست دانشگاه خواستار پاسخ گویی به مشکلات پیش آمده هستند.
یکی از دانشجویان دانشگاه پیام نور ساوه با بیان اینکه  قبلا نحوه پرداخت شهریه متغیر به این صورت بود که  دانشجویان تا آخر ترم فرصت برای پرداخت شهریه را داشتند ولی با قانون جدید، دانشگاه پیام نور دانشجویان را ملزم به پرداخت شهریه تا ۲۵ بهمن  میکند که بسیاری از دانشجویان توان پرداخت در موعد مقرر را ندارند. همچنین این دانشجو در ادامه بیان کرد :یکی از مسائل دیگر که پیش آمده این است که قبلا خیلی از کلاس ها به حد نصاب نمیرسد و دروس به صورت خودخوان ارائه میشد ولی بسیاری از دروس هنوز ارائه نشده اند ،برداشتن دروس خودخوان می باشد که این قانون دور از اهداف دانشگاه پیام نور می باشد و این خود مشکلاتی را برای دانشجویان ایجاد می نمایند زیرا برای برداشتن درسی باید یک ترم منتظر باشند.
ریاست دانشگاه پیام نور مرکز ساوه در بین تجمع کنندگان در سالن آمفی تئاتر حضور پیدا کرد و با دانشجویان معترض نسبت به قوانین جدید شروع به گفتگو کرد و  به دانشجویان قول داده است که به زودی این مشکلات را برطرف خواهدکرد.

 

منبع: های دانش ، اخبار پیام نور

باکس دانلود

گروه تلگرامی های دانش نمونه سوالات کارشناسی پیام نور

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>