خانه / اخبار / دانشجوی پیام نور کرج مدال طلای یونیورسیاد جهان رو کسب کرد
گروه تلگرامی های دانش نمونه سوالات کارشناسی پیام نور
دانشجوی پیام نور مدال طلای مسابقات جهانی رو کسب کرد

دانشجوی پیام نور کرج مدال طلای یونیورسیاد جهان رو کسب کرد

به کانال تلگرامی " های دانش " بپیوندید و از مزایای ویژه برخوردار شوید »جهت عضویت اینجا کلیک کنید
.
دانشجوی پیام نور کرج مدال طلای یونیورسیاد جهان رو کسب کردReviewed by سعید حبیبی on Jul 13Rating: 4.5

مدال طلای دانشجوی پیام نور کرج

با توجه به این که مسابقات ورزشی دانشجویی در یونیورسیاد برگزار میشود در این مسبقات خانم خدابنده لو توانست مدال طلای رشته تکواندو رو از آن خود بکند. و همچنین این مدال ششمین مدال طلایی است که این دانشجوی پیام نور کرج توانسته به ارمغان بیارد.

به گزارش اخبار پیام نور hidanesh.ir خانم اکرم خدابنده لو دانشجوی پیام نور استان البرز(کرج) با کسب مدال طلای این رقابت ها ششمین مدال کاروان دانشجویی ایران رو کسب کند.

این خانم دانشجو در رشته تکواندو و در وزن +۷۳ کیلو با حریف خود از کشور کره جنوبی و توانست با شکست مقتدرانه این حریف قدرتمند مدال طلای این رقابت ها رو از آن خود بکند.

دانشجوی پیام نور کرج مدال طلای یونیورسیاد جهان رو کسب کرد

خدابنده لو با نتیجه ی ۳ بر ۹ حریف کره ای رو شکست داد.

در مسابقات دانشجویی ونیورسیاد جهانی که ۲۸ مین دوره برگزاری می باشد از ایران سیسده تکواندو کار وجود داشت که از بین این ۳ خانم و ۱۰ نفر هم آقا بودند از بین خانمها فقط خدابنده لو توانست مدال طلای این رشته (مبارزه) را کسب و تصاحب کند.

این رقابت های تکواندو یونیورسیاد جهان تا بیست سوم تیر ماه سال جاری ادامه خواهد داشت و از بین شرکت کننده گان بیست پنج درصد آنان دانشجویان دانشگاه پیام نور هستند.

 

منبع: های دانش

باکس دانلود

گروه تلگرامی های دانش نمونه سوالات کارشناسی پیام نور

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>