خانه / اخبار / دانشگاه آزاد با هیچ یک ازموسسه ها در انتخاب رشته همکاری ندارد
گروه تلگرامی های دانش نمونه سوالات کارشناسی پیام نور
اطلاعیه دانشگاه آزاد در خصوص انتخاب رشته

دانشگاه آزاد با هیچ یک ازموسسه ها در انتخاب رشته همکاری ندارد

به کانال تلگرامی " های دانش " بپیوندید و از مزایای ویژه برخوردار شوید »جهت عضویت اینجا کلیک کنید
.
دانشگاه آزاد با هیچ یک ازموسسه ها در انتخاب رشته همکاری نداردReviewed by سعید حبیبی on Aug 6Rating: 5.0

انتخاب رشته دانشگاه آزاد

با توجه به این که امروزه برای انتخاب رشته داوطلبان موسسه های زیادی تبلیغ می کنند و داوطلبان را دچار وسوسه می کنند و از آنها مبالغ غیر قابل قبولی دریافت میکنند معاون دانشگاه آزاد در این رابطه اعلام کرد ما با هیچ یک از موسسه ها همکاری در انتخاب رشته نداریم و افراد باید مواظب باشند.

به گزارش اخبار دانشگاه آزاد hidanesh.ir آقای فاضل معاون سنجش و پذیرش در این رابطه افزود آندسته از افرادی که در آزمون سراسری مجاز به انتخاب رشته دانشگاه آزاد شده اند دقت کنند که ما با هیچ یک از موسسات خصوصی و .. همکاری در انتخاب رشته نداریم و دچار اشتباه نشوند.

دانشگاه آزاد با هیچ یک ازموسسه ها در انتخاب رشته همکاری ندارد

در ادامه وی گفت : چنانچه با چنین موسساتی مواجه شدید مراقب باشید گیر چنین افرادی نیفتید این افراد سود جو فقط دنبال مبالغی هستند که از این راه کسب می کنند و به چنین افرادی برای انتخاب رشته مراجعه نکنید.

در پایان آقای علوی فاضل افزود: آندسته از داوطلبانی که هنگام انتخاب رشته با مشکل مواجه شدند می توانند با شماره گویای ۴۷۴۳ در ارتباط باشند و یا با سایت http://azmoon.org سوالات و مشکلات خود را مطرح کنند و پاسخ را از کارشناسان دریافت نمایند.

 

منبع: های دانش

باکس دانلود

گروه تلگرامی های دانش نمونه سوالات کارشناسی پیام نور

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>