خانه / اخبار / دانشگاه آزاد واحد شهرستان ها یکپارچه شدند و دانشگاه آزاد استانی تشکیل شد
گروه تلگرامی های دانش نمونه سوالات کارشناسی پیام نور
دانشگاعه آزاد شهرستان ها یک پارچه میشون و اسانی هم خواهد شد

دانشگاه آزاد واحد شهرستان ها یکپارچه شدند و دانشگاه آزاد استانی تشکیل شد

به کانال تلگرامی " های دانش " بپیوندید و از مزایای ویژه برخوردار شوید »جهت عضویت اینجا کلیک کنید
.
دانشگاه آزاد واحد شهرستان ها یکپارچه شدند و دانشگاه آزاد استانی تشکیل شدReviewed by سعید حبیبی on Jun 16Rating: 5.0

 

به گزارش سایت های دانش دانشگاه آزاد واحد شهرستان ها یکپارچه شدند و دانشگاه آزاد استانی تشکیل شد این خبر حاکی از این است رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بخشنامه ای در جهت یکپارچه گی دانشگاه های شهرستان و ایجاد دانشگاه آزاد استانی می باشد.

ترح تجمیع دو: رئیس دانشگاه آزاد اسلامی اعلام کرد ۴۰۰ دانشگاه در واحد شهرستان ها هست که همه ی این مراکز رو زیر مجموعه  استان خود شهر ها قرار خواهیم داد که در جمع ۳۱ واحد استانی تشکیل خواهد شد که این حرکت رو یکپارچه سازی و در نهایت طرح تجمیع دو نام گرفته است.

رئیس دانشگاه آزاد در دامه گفت: دلیل یکپارچه سازی دانشگاه های شهرستان چابک سازی سیستم های اداری و اثر بخش شدن بهتر دانشگاه ها و کاهش هزینه و … اشاره کرد

دانشگاه آزاد واحد شهرستان ها یکپارچه شدند و دانشگاه آزاد استانی تشکیل شد

آقای میرزایی تاکید کرد که با این کار دانشگاه ها چابک سازی میشوند و هیچ ترسی از منحل شدن دانشگاه ها نیست و از کاهش هزینه جهت رشد دانشگاه باید تلاش کنیم و هدف استانی کردن از دانشگاه های آزاد اسلامی همین است که علاوه بر چابک سازی در کاهش هزینه ها هم موثر است که با این کار بخشی از هزینه ها جبران خواهد شد.

آقای حمید میرزایی بازیابی تشکیلاتی دانشگاه رو نیاز خواند و گفت: آنچه در کاهش هزینه ها بر آورد کردیم حدود ۸۰میلیار تومان است که این خود مسئله مهمی است که با قرار دادن این مسئله در کنار کارهای اجرایی دیگر کار بزرگی است.

رئیس دانشگاه آزاد افزود برای این که دانشگاه آزاد رو به توسعه برود باید این کاهش هزینه ها رو در نظر بگیریم.و با این طرح یعنی طرح تجمیع دو مشکلات شهرستان ها و استانها برطرف می شود و همچنین شهرستان ها هم مسئولیتی رو به گردن خواهند داشت.

منبع: های دانش

برای مشاهده اخبار های جدید دانشگاه آزاد اسلامی کلیک کنید.

 

باکس دانلود

گروه تلگرامی های دانش نمونه سوالات کارشناسی پیام نور

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>