خانه / اخبار / رئیس دانشگاه پیام نور شهرستان باغملک تغییرکرده است
گروه تلگرامی های دانش نمونه سوالات کارشناسی پیام نور
رییس جدید پیام نور باغمک

رئیس دانشگاه پیام نور شهرستان باغملک تغییرکرده است

به کانال تلگرامی " های دانش " بپیوندید و از مزایای ویژه برخوردار شوید »جهت عضویت اینجا کلیک کنید
.
رئیس دانشگاه پیام نور شهرستان باغملک تغییرکرده استReviewed by زهرا on Feb 4Rating: 5.0

رئیس جدید پیام نور باغمک

بنا به حکمی از طرف رییس دانشگاه پیام نور استان خوزستان، احمدی را به عنوان رئیس دانشگاه پیام نور شهرستان باغملک معرفی و منصوب کرد.

به گزارش اخبار پیام نور hidanesh.ir بنا به صدور حکمی علیرضا رازقی زاده رئیس پیام نور استان خوزستان آقای احمدی را به عنوان رئیس دانشگاه پیام نور شهرستان باغملک منصوب کرده است.

رئیس دانشگاه پیام نور شهرستان باغملک تغییرکرده است

مراسم تودیع و معارفه رئیس دانشگاه پیام نور باغملک با حضور فرمانده سپاه باغملک،  موسوی مدیر امور اداری و پشتیبانی دانشگاه پیام نور استان خوزستان ، امام جمعه ،  آقای انجیلی مسئول حراست دانشگاه پیام نور خوزستان و جمعی از مسئولین شهرستان و استان در سالن اجتماعات دانشگاه پیام نور باغملک برگزار گردید.

حجت الاسلام و المسلمین هاشمی نژاد امام جمعه باغملک در این مراسم ابراز کرد :تشکل هایی که دردانشگاه ها وجود دارد و به نوعی ارزش هایی اسلامی را مدیریت می نماید. وی با بیان اینکه جامعه ی دانشگاهی باید پویا باشد گفت: دانشگاه فقط جای ایستایی وگوش سپردن نیست بلکه جای نقد و انتقاد، پویایی و تحرک است .

وی با بیان اینکه دانشگاه بایدعالم به زمان باشد گفت : دانشجو باید مقتضیات زمان را بشناسد و افرادی که با لباس های مختلف سیاسی ،فرهنگی ،اقتصادی برای تسخیر روح جامعه قدم برمیدارند را به صورت علمی شناسایی کند و برای مخاطب در اصلوب عدالت معرفی کند و نگذارد بعضی افراد روح جامعه را تحت شعاع افکار پلید خود کنند.

در ادامه آقای وحدت رفیعی رییس سابق دانشگاه پیام نور گزارشی از عملکرد خود در زمان تصدی ریاست این دانشگاه ارائه نمودو سپس آقای رسول احمدی رئیس جدید دانشگاه پیام نور برنامه‌های خود برای اداره امور این دانشگاه را بیان کرد.

حجت الاسلام والمسلمین هاشمی نژاد با اشاره به اینکه در آستانه پیروزی انقلاب اسلامی و برگزاری انتخابات هستیم بیان کرد: در فضایی که که چشمها و گوشها منتظر خط و نشان کشیدن دشمنان و دوستان انقلاب هستند و بعضی ها میخواهند از این فرصت برای تزریق مطامع خود به جامعه استفاده نمایند غافل از اینکه جامعه ی علمی و مکتبی ما هیچوقت به خواب نمی رود و دچار غفلت نمی گردد.

امام جمعه باغملک تصریح کرد : این افرادی که در این قالب هستند و با گذر زمان ماهیت آنها برای جامعه واهل اندیشه مشخص میشود ازترس اینکه آخرین برگ شان رو شود به فقهای شورای نگهبان و ولی فقیه زمان حمله مینمایند.

وی با بیان اینکه صلاحیت اشخاص شورای نگهبان را قانون اساسی و ولی فقیه زمان به آنها داد اظهار داشت : یکی از شگردها این است ازیک طرف سید حسن خمینی را مورد لطف خودشان قرار می دهند که او را وام دار خودشان کنند واز طرف دیگر بر شورای نگهبان و قانون اساسی و ولی فقیه می تازند.

 

منبع: های دانش ، اخبار پیام نور

باکس دانلود

گروه تلگرامی های دانش نمونه سوالات کارشناسی پیام نور

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>