خانه / اخبار / درگیری دانشجوی ارشد دانشگاه علامه طباطبایی با استاد مشاور
گروه تلگرامی های دانش نمونه سوالات کارشناسی پیام نور
درگیری خونین دانشجو با استاد در دانشگاه علامه طباطبایی

درگیری دانشجوی ارشد دانشگاه علامه طباطبایی با استاد مشاور

به کانال تلگرامی " های دانش " بپیوندید و از مزایای ویژه برخوردار شوید »جهت عضویت اینجا کلیک کنید
.
درگیری دانشجوی ارشد دانشگاه علامه طباطبایی با استاد مشاورReviewed by سعید حبیبی on Jun 21Rating: 4.0

 

به گزارش خبرگزاری ایسنا: در روز چهارشنه هفته ی گذشته درگیری بین دانشجوی ارشد رشته مشاوره با استاد خود که مشاور روانشناسی هم می باشد درگیری فیزیکی پیدا کرد که منجر به جراهت و مجروح شدن دو نفر انجامید.

به گزارش اخبار های دانش در رابطه با این حادثه ی خونین یکی از مسئولین دانشگاه علامه طباطبایی گفت:  این دانشجو ارشد مشاوره به دلیل نداشتن وضعیت مالی خوب از وی مبلغی رو قرض گرفته بود که بعد از این که استاد قرض خود رو درخوای=ست کرده بود پس بدهد وی استاد رو به زیرزمین دانشگاه برده و مورد حمله قرار داده بود بعد از این که مسئولین فهمیده بودند و در محل حاضر شده بودند دانشجو اقدام به خود زنی کرده بود.

درگیری دانشجوی ارشد دانشگاه علامه طباطبایی با استاد مشاور

این مسئول دانشگاه علامه در ادامه به مکان و زمان این حادثه اشاره کرد و گفت: این حادثه در روز چهارشنبه  هفته قبل در زیر زمین خوابگاه شهید مطهری و وقوع پیوست. که به محض این که مسولین فهمیده بودند در مکان حضور یافته و از خون ریزی بیشتر هر دو جلوگیری و به بیمارستان انتقال داده بودند الانم حال هر دو خوب است.

در پایان  این مسئول روابط عمومی دانشگاه علامه افزود این حادثه کاملا یک مشکل شخصی بوده و به نیروی انتظامی ارجاع داده شده است و دقیقا در حال پیگیری شدن می باشد.

در این رابطه دانشگاه علامه طباطبایی اطلاعیه صادر کرد که به شرح زیر می باشد.

در پی حادثه خونین که توسط دانشجوی دانشگاه علامه و درگیر شدن وی با استاد مشاور روانشناسی در خوابگاه این دانشگاه (شهید مطهری) روابط عمومی دانشگاه علامه طی یک اطلاعیه به بعضی از این ابهامات به وجود آمده این حادثه پاسخ داد. آنچه در این اطلاعیه آمده است عبارت است:

با توجه به برسی های انجام شده این اتفاق که منجر به حمله دانشجو به استاد روانشناسی نشان می دهد اتفاق  انگیزه شخصی داشته و منشع گرفته از اختلاف مالی هم می باشد.با وجود شواهد مبنی بر این که استاد دخواست مبلغ قرضی که وی داده که مورد ضرب و حمله قرار گرفته است.

 

منبع: های دانش

اخبار دانشگاه سراسری

باکس دانلود

گروه تلگرامی های دانش نمونه سوالات کارشناسی پیام نور

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>