خانه / اخبار / در دانشگاه پیام نور۲۰ رشته جدید کارشناسی ارشد ایجاد می شود
گروه تلگرامی های دانش نمونه سوالات کارشناسی پیام نور
20رشته جدید در ارشد پیام نور
20رشته جدید در ارشد پیام نور

در دانشگاه پیام نور۲۰ رشته جدید کارشناسی ارشد ایجاد می شود

به کانال تلگرامی " های دانش " بپیوندید و از مزایای ویژه برخوردار شوید »جهت عضویت اینجا کلیک کنید
.
در دانشگاه پیام نور۲۰ رشته جدید کارشناسی ارشد ایجاد می شودReviewed by زهرا on Aug 14Rating: 5.0

۲۰رشته جدید در ارشد پیام نور

بنا به اعلام معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه پیام نور، مجوز قطعی برای راه‌اندازی ۲۰ رشته در کارشناسی ارشد این دانشگاه در استان‌های مختلف ، صادر می گردد.

به گزارش اخبار پیام نورhidanesh.ir دکتر ابوالفضل فراهانی با اعلام این مطلب گفت : این مجوز در گروه‌های مختلف علمی اعم از “فنی و مهندسی”، “علوم انسانی” و “علوم پایه” از شورای گسترش آموزش عالی اخذ گردیده است.

در دانشگاه پیام نور۲۰ رشته جدید کارشناسی ارشد ایجاد می شود

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه پیام نور همچنین اعلام کرد: برای بررسی و صدور مجوز رشته سایر تقاضاهای دانشگاه  نیز در دست پیگیری است و به زودی تعداد بیشتری مجوز رشته در مقطع کارشناسی ارشد از شورای گسترش اخذ و امکان پذیرش دانشجو برای این رشته‌ها نیز فراهم می گردد.

ضرورت تلاش روسای مراکز و استانها بر معرفی بیشتر توانمندی های دانشگاه و تکمیل ظرفیت مد نظر قرار گرفت

دکتر فراهانی در ادامه بیانات خود بر تلاش و اهتمام همه جانبه استانها و مراکز دانشگاه پیام نور در معرفی قابلیت‌ها و توانمندی‌های این دانشگاه تاکید کرد و گفت: در جریان پذیرش دانشجوی سال ۹۵، همه استان‌ها و مراکز دانشگاه پیام نور اهتمام و تلاش همه جانبه‌ای را صورت خواهند داد تا بتوانند جنبه‌هایی از قابلیت‌های این دانشگاه را که تاکنون برای آحاد جامعه ناشناخته مانده است، به جامعه معرفی کنند تا مشتاقان و علاقه‌مندان به تحصیل بتوانند از مزیت‌های این دانشگاه برای شروع تحصیل در مقاطع مختلف بهره‌مند گردند.

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه پیام نور در پایان گفت: این دانشگاه با برخورداری از ویژگی‌های خاص، امکانات متمایزی برای ادامه تحصیل گروه شاغلین و کسانی که به هر نحو با محدودیت‌هایی برای حضور تمام وقت مواجه‌ هستند، فراهم می آورد و شایسته است آن طور که در شأن این دانشگاه است، به مخاطبان و علاقه‌مندان معرفی گردد.

 

منبع: های دانش ، اخبار پیام نور

باکس دانلود

گروه تلگرامی های دانش نمونه سوالات کارشناسی پیام نور

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>