خانه / اخبار / در نیمسال دوم ۹۵-۹۴ زمان ثبت نام و انتخاب واحد دانشگاه پیام نور مشخص شد
گروه تلگرامی های دانش نمونه سوالات کارشناسی پیام نور
زمان ثبت نام و انتخاب واحدپیام نور

در نیمسال دوم ۹۵-۹۴ زمان ثبت نام و انتخاب واحد دانشگاه پیام نور مشخص شد

به کانال تلگرامی " های دانش " بپیوندید و از مزایای ویژه برخوردار شوید »جهت عضویت اینجا کلیک کنید
.
در نیمسال دوم ۹۵-۹۴ زمان ثبت نام و انتخاب واحد دانشگاه پیام نور مشخص شدReviewed by زهرا on Jan 14Rating: 5.0

زمان ثبت نام و انتخاب واحد پیام نور

انتخاب واحد ترم دوم دانشگاه پیام نور در حالی از ۳۰ دی  ماه سال جاری آغاز می شود که هر دانشجو در زمان مشخص به خود می تواند انتخاب واحدنماید.

به گزارش اخبار پیام نور hidanesh.ir  براساس آنچه که در تقویم آموزشی سال تحصیلی ۹۵-۹۴ دانشگاه پیام نور آمده است (اینجا) زمان ثبت نام و انتخاب واحد نیمسال دوم پیام نور از ۳۰ دی ماه آغاز و تا ۶ بهمن ماه سال جاری ۹۴ ادامه می یابد.

 در نیمسال دوم ۹۵-۹۴ زمان ثبت نام و انتخاب واحد دانشگاه پیام نور مشخص شد

برای ثبت نام و انتخاب واحد دانشجویان پیام نور مثل نیمسال های گذشته باید با مراجعه به سیستم گلستان پیام نور به آدرس http://reg.pnu.ac.ir و از مسیر “ثبت نام –> عملیات ثبت نام –> ثبت نام اصلی” نسبت به انتخاب واحد و ثبت نام خود اقدام نمایند.
شروع کلاس ها :
شروع تشکیل کلاس های ترم اول پیام نور از تاریخ ۷ بهمن ماه سال جاری  ۹۴ می باشد که ممکن است در برخی مراکز این تاریخ متفاوت باشد.
مهمان و تغییر رشته :
مهلت ارائه درخواست مهمان موقت یا دائم شدن دانشجویان و تغییر رشته و تایید توسط مراکز مبدا و مقصد برای نیمسال دوم سال تحصیلی۹۵-۹۴ تا ۲۶ دیماه ۹۴ اعلام می گردد.
حذف و اضافه و ورودی های جدید
حذف و اضافه در این نیمسال از ۲۶ بهمن آغاز و تا ۴ اسفند ۹۴ می باشد.
ورودی های جدید کارشناسی دانشگاه پیام نور از ۲۸ دی ماه سال جاری می توانند به صورت حضوری به دانشگاه پیام نور مراجعه نمایند. و نسبت به تکمیل ثبت نام و تحویل مدارک خود اقدام کنند پس از این دسته از دانشجویان نیز می توانند وارد سیستم گلستان شده و نسبت به انتخاب واحد خود اقدام نمایند.
تاریخ امتحانات :
تاریخ امتحانات نیمسال دوم ۹۵-۹۴ پیام نور از ۸ خرداد آغاز و تا ۳ تیر ۹۵ادامه خواهد داشت.

توجه داشته باشید:
هر دانشجو در زمان مشخص به خود امکان انتخاب واحد خواهد داشت یعنی ممکن است برخی از دانشجویان در روزهای اول نوبت انتخاب واحد آنها باشد و برخی در روزهای بعد از شروع انتخاب واحد مهلت داشته باشند تا انتخاب واحد نمایند پس هرکس باید در مهلت مقرر خود اقدام نماید.

 

منبع: های دانش

باکس دانلود

گروه تلگرامی های دانش نمونه سوالات کارشناسی پیام نور

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>