خانه / اخبار / در نیمسال دوم ۹۵-۹۴مهلت ثبت درخواست مهمان پیام نور تمدید شد
گروه تلگرامی های دانش نمونه سوالات کارشناسی پیام نور
تمدید ثبت انتقال و مهمان پیام نور

در نیمسال دوم ۹۵-۹۴مهلت ثبت درخواست مهمان پیام نور تمدید شد

به کانال تلگرامی " های دانش " بپیوندید و از مزایای ویژه برخوردار شوید »جهت عضویت اینجا کلیک کنید
.
در نیمسال دوم ۹۵-۹۴مهلت ثبت درخواست مهمان پیام نور تمدید شدReviewed by زهرا on Jan 20Rating: 5.0

تمدید درخواست مهمان در دانشگاه پیام نور

بنا به گفته دانشگاه پیام نور برای درخواست مهمان دائم و موقت نیمسال دوم ۹۵-۹۴ مهلت ثبت برای  داوطلبان این دانشگاه تمدیدگردیده است.

به گزارش اخبار پیام نور hidanesh.ir براساس اطلاعات بدست آمده برای کلیه دانشجویان دانشگاه پیام نور مهلت ثبت درخواست مهمان موقت و دائم نیمسال دوم ۹۵-۹۴را تا ۱۵ بهمن سال جاری ۹۴ تمدید کرده است.

 در نیمسال دوم ۹۵-۹۴مهلت ثبت درخواست مهمان پیام نور تمدید شد

دانشجویان پیام نور باید توجه داشته باشند در صورت درخواست مهمان دادن شهریه آنها افزایش خواهد یافت.
شهریه دانشجویان مهمان در پیام نور افزایش پیدا کرده است

نحوه درخواست مهمان موقت :
برای ارائه درخواست مهمان موقت (مهمان برای یک ترم) به دو شکل حضوری و غیر حضوری می شود عمل کرد که هر یک از دانشگاه های پیام نور به شیوه خود عمل می کند
(البته لازم به ذکر است که روش غیر حضوری یعنی در خواست به صورت اینترنتی تقریبا در همه مراکز اجرا می شود)

نحوه درخواست مهمان دائم :
برای ارائه درخواست مهمان دائم (مهمان تا پایان تحصیل) و یا انتقال باید به صورت حضوری درخواست کتبی به دانشگاه مبدا ارائه بدهید.
در روش غیر حضوری با مراجعه به سیستم گلستان پیام نور به آدرس http://reg.pnu.ac.ir و بعد از ورود به سیستم گلستان از مسیر : آموزش ->دانشجو->درخواست ها->تقاضای انتقال و مهمان->تقاضای انتقال به صورت مهمان در واحدها و مراکز داخلی نسبت به ثبت در خواست خود اقدام کنید
آموزش نحوه درخواست مهمان در سیستم گلستان کلیک کنید
اخطار : اگر از روش دوم درخواست مهمان در سیستم گلستان استفاده کنید توجه داشته باشید تا زمانی که درخواست مهمانی شما توسط مبدا (دانشگاه خودتان) و مقصد (دانشگاه مهمان) بررسی نشود امکان انتخاب واحد برای ترم مهر را نخواهید داشت پس بهتر است پس از ثبت درخواست مهمان در سیستم گلستان ابتدا از مبدا بخواهید در سیستم درخواست شما را بررسی کند و اگر موافقت شد از مقصد بخواهید درخواست مهمان شما را بررسی نماید.
افزایش شهریه دانشجویان مهمان : دانشجویان پیام نور توجه داشته باشند در صورتی که اقدام به درخواست مهمان کنند شهریه آنها افزایش پیدا می کند.
شهریه متغیر کلیه دانشجویان متقاضی مهمان (ترمی، دائمی)  به شیوه زیر محاسبه می شود:

۱- شهریه متغیر متقاضیان مهمان یا مهمان دائم از مراکز با نواحی پایین تر به بالاتر به غیر از شهرهای مذکور بند ۱ و ۲ برای مقطع کارشناسی با ضریب ۱٫۶ و برای مقطع کارشناسی ارشد با ضریب ۱٫۲محاسبه و اخذ می شود.

۲-شهریه متغیر متقاضیان مهمان یا مهمان دائم به مراکز چهارگانه شهر تهران برای مقطع کارشناسی با ضریب ۲ و برای مقطع کارشناسی ارشد با ضریب ۱.۶ محاسبه و اخذ می شود.

۳-شهریه متغیر متقاضیان مهمان یا مهمان دائم به مراکز استانها و شهرهای لواسان، دماوند،ری و حسن آباد برای مقطع کارشناسی با ضریب ۱٫۸ و برای مقطع کارشناسی ارشد با ضریب ۱٫۴محاسبه و اخذ می شود.

 

منبع: های دانش ، اخبار پیام نور

باکس دانلود

گروه تلگرامی های دانش نمونه سوالات کارشناسی پیام نور

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>