خانه / اخبار / در پیام نور تهران بیش از ۱۸ هزار دانشجودر مقطع تحصیلات تکمیلی تحصیل می کنند
گروه تلگرامی های دانش نمونه سوالات کارشناسی پیام نور
18هزار دانشجوی ارشد در پیام نور تهران

در پیام نور تهران بیش از ۱۸ هزار دانشجودر مقطع تحصیلات تکمیلی تحصیل می کنند

به کانال تلگرامی " های دانش " بپیوندید و از مزایای ویژه برخوردار شوید »جهت عضویت اینجا کلیک کنید
.
در پیام نور تهران بیش از ۱۸ هزار دانشجودر مقطع تحصیلات تکمیلی تحصیل می کنندReviewed by زهرا on Jan 14Rating: 5.0

تحصیل دانشجویان ارشد در پیام نور تهران

به گفته رییس دانشگاه پیام نور استان تهران ۳۴۴ دانشجو دکتری و ۱۷۸۹۶ دانشجوی کارشناسی ارشد در دانشگاه پیام نور استان تهران به ادامه تحصیل در این دانشگاه مشغول اند.

به گزاش اخبار پیام نور hidanesh.ir علی جمشیدی در حاشیه بازدید از مرکز ری، با ذکر این نکته که دانشگاه پیام نور استان تهران در بین دانشگاه های تهران بیشترین تعداد دانشجو را دارد،گفت: هم اکنون ۳۴۴ دانشجو در مقطع دکتری و ۱۷۸۹۶ دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد در دانشگاه پیام نور استان تهران به تحصیل مشغول اند.

در پیام نور تهران بیش از ۱۸ هزار دانشجودر مقطع تحصیلات تکمیلی تحصیل می کنند

وی اعلام کرد: در حال حاضر دانشگاه پیام نور استان تهران ۸۷۴۳۳ دانشجو داردکه در حال تحصیل اند و این تعداد قابل توجه دانشجو، عزم مسوولان دانشگاه را در ارائه تسهیلات و خدمت رسانی در حوزه های مختلف بیش از پیش جزم می نماید.
رئیس دانشگاه پیام نور استان تهران در ادامه گفت: قصد داریم تا با اجرایی کردن مصوبات کارگروه هایی که از چندی پیش تشکیل شده و با تشکیل جلسات منظم، فعالیت خود را آغاز کرده اند، اقدامات تازه و بدیعی در حوزه های مختلف انجام دهیم که بخشی از این فعالیت ها در قالب اقدامات اصلاحی یا پیشگیرانه انجام گرفته است و به زودی نتایج آن  را اعلام خواهیم نمود.

 

منبع: های دانش

باکس دانلود

گروه تلگرامی های دانش نمونه سوالات کارشناسی پیام نور

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>