خانه / اخبار / دلایل تعیین واحد درسی در مقطع دکتری پژوهش محور
گروه تلگرامی های دانش نمونه سوالات کارشناسی پیام نور
تعیین واحد های درسی دکتری پژوهش محور

دلایل تعیین واحد درسی در مقطع دکتری پژوهش محور

به کانال تلگرامی " های دانش " بپیوندید و از مزایای ویژه برخوردار شوید »جهت عضویت اینجا کلیک کنید
.
دلایل تعیین واحد درسی در مقطع دکتری پژوهش محورReviewed by سعید حبیبی on Sep 19Rating: 5.0

دکتری پژوهش محور

در این رابطه معاون آموزش دانشگاه آزاد ازعان کرد که سیاست دانشگاه آزاد به این معنی نیست که دانشجویان دکتری پژوهش محور با درهای مختلف مشفول کند بنابراین این واحد های درسی دانشجویان فقط جهت پیشرفت در پروژه های آنان است.

به گزارش اخبار دانشگاه آزاد hidanesh.ir اقای واشقانی در گفتگویی که با خبرگزار مهر داشت در جواب سوال این که چرا واحد های درسی این مقطع از دانشجویان به عنوان دروس پیشنیاز داده شده است افزود: سیاست دانشگاه تنها این نیست که آنان را با دروس مختلف مشغول کند.

دلایل تعیین واحد درسی در مقطع دکتری پژوهش محور

در ادامه آقای ابراهیم واشقانی گفت: برنامه ریزی واحد های آموزشی دانشگاه به گونه ی است که دانشجویان بتوانند بر روی پروژه های تحقیقاتی خود در مقطع دکتری آموزش محور باشد.

وی اداد که به این دلیل ما واحد های درسی پیشنیاز برای آنان تعیین کردیم که دانشجویان برای تقویت بنیه علمی و همچنین پیشرفت های پروژه های تحقیقاتی خود بپردازد و تقویت شوند.

آقای واشقانی اضافه کرد پذیرش اولین دانشجویان دکتری پژوهش محور تا نیمه اول مهر ۹۴ می باشد و همچنین فراخوان دوره دوم هم بعد از مهر ماه ۹۴ اعلام و منتشر خواهد شد.

در پایان اشاره ای به ثبت نام دانشجویان کرد و افزود: بعد از این که ثبت نام دانشجویان در دوره اول پذیرش  دکتری پژوهش محور انجان شد فراخوان دوره دوم در این مقطع از دانشگاه انجام خواهد شد.

در این رابطه بخوانید

نحوه پذیرش دانشجوی دکتری پژوهش محور

 

منبع: های دانش

باکس دانلود

گروه تلگرامی های دانش نمونه سوالات کارشناسی پیام نور

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>