خانه / اخبار / دوره دانش افزایی و ارتقای اساتید از روز سه شنبه آغاز به کار می کند
گروه تلگرامی های دانش نمونه سوالات کارشناسی پیام نور
آغاز دانش افزایی اساتید

دوره دانش افزایی و ارتقای اساتید از روز سه شنبه آغاز به کار می کند

به کانال تلگرامی " های دانش " بپیوندید و از مزایای ویژه برخوردار شوید »جهت عضویت اینجا کلیک کنید
.
دوره دانش افزایی و ارتقای اساتید از روز سه شنبه آغاز به کار می کندReviewed by زهرا on Jan 25Rating: 5.0

آغاز دانش افزایی اساتید از سه شنبه

بنا به گفته مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه پیام نور سه دوره دانش افزایی و ارتقای اساتید و ائمه جماعات دانشگاه پیام نور کشور از ۶ لغایت ۹ بهمن ماه سال جاری ۹۴ در مشهد مقدس برگزاری می شود.

به گزارش اخبار پیام نور hidanesh.ir درخصوص هدف از برگزاری این دوره ها حجت الاسلام والمسلمین جمشیدی راد با اشاره به استقبال بی نظیر اساتید و ائمه جماعات گفت: نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها دوره های مختلفی را به منظور دانش افزایی و ارتقای اساتید و ائمه جماعات برگزار می نماید و امسال نیز نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه پیام نور با محوریت اقتصاد مقاومتی و مدیریت هزینه ها ، این دوره ها را به صورت تجمیع در مشهد مقدس برگزار می نماید تا ضمن ارائه آموزش های لازم ، اساتید از فضای معنوی حرم حضرت ثامن الحجج (ع) برخوردار گردند.

 دوره دانش افزایی و ارتقای اساتید از روز سه شنبه آغاز به کار می کند

وی با عنوان اینکه این برنامه در سه بخش اجرا می شود، ابراز کرد: بخش اول مختص اعضای هیات علمی معارف اسلامی کل کشور و بخش سوم ویژه ائمه جماعات است. بخش دوم مختص اساتید استانهایی است که در آن دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری هنوز راه اندازی نگشته است.

وی درخصوص اساتید منتخب استانها بیان کرد: ۱۵۰ استاد از بین اساتید استانهای آذربایجان غربی، کرمانشاه، اردبیل، ایلام، زنجان، هرمزگان، کهگیلویه و بویراحمدریال سمنان ، کرمان و خوزستان که هنوز دفاتر نهاد در آنها راه اندازی نشده، به قید قرعه انتخاب و ۱۰ استاد نیز از سه مرکز بین الملل داخل دانشگاه پیام نور یعنی قشم، کیش و عسلویه برای حضور در این کارگاه ها دعوت شدند.
حجت الاسلام والمسلمین جمشیدی راد با عنوان اینکه دوره های دانش افزایی اساتید گروه معارف اسلامی از سال گذشته کلید خورده، افزود: از آنجا که اعضای هیات علمی گروه معارف اسلامی به لحاظ شرایط موجود نمی توانند با اساتید سایر رشته ها در کارگاه های دانش افزایی و ارتقای اساتید شرکت کنند، این کارگاه ها به صورت ویژه برای این دسته از اساتید تعریف شده است.
وی از حضور ۱۳۰ نفر از ائمه جماعات در این کارگاه ها خبر داد و یادآور شد: ائمه جماعات به دلیل حضور در دانشگاه ها، نیازمند کسب مهارت هایی برای تعامل بهتر با دانشجویان، کارکنان و اساتید هستند.
دکتر جمشیدی راد عناوین کارگاه های ائمه جماعات را «مهارت و فنون ارتباط و تبلیغ»،« جنش های نوپدید معنوی و آسیب ها» ،« شیوه های جذب مخاطب»، « روش و شیوه های بیان احکام و آشنایی با احکام مبتلا به»، «مطالبات مقام معظم رهبری از روحانیون»، « نشست سیاسی»، «معرفی ظرفیت های اداره مشاوره و پاسخگویی نهاد» عنوان کرد.
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه پیام نور با عنوان اینکه کارگاه هادر نوبت صبح به شکل مجزا برای سه گروه برگزار خواهد شد، افزود: در نوبت بعد از ظهر برنامه های مشترکی درنظر گرفته شده که شامل ؛ «هم اندیشی در ۹ کارگروه با موضوعات مختلف»، «سبک زندگی اسلامی و تغذیه مناسب و طب سنتی»، و میزگرد با حضور « حجت الاسلام والمسلمین محمدیان ریاست نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها، دکتر رستمی ریاست دانشگاه پیام نور و حجت الاسلام والمسلمین رنجبران معاون آموزشی و پژوهشی نهاد مرکز و جلسه پرسش و پاسخ و طرح مطالبات اساتید و ائمه جماعات » است.
حجت الاسلام والمسلمین جمشیدی راد در پایان، برگزاری این دوره ها را حرکت بزرگی در راستای ارتقای معرفت و دانش اساتید عنوان کرد و گفت: برنامه دوره های دانش افزایی و ارتقای اساتید و ائمه جماعات در روز سه شنبه ۶ بهمن ماه آغاز می شود و روز جمعه ۹ بهمن ماه با حضور حجت الاسلام والمسلمین محمدیان رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها، دکتر رستمی ابوسعیدی رئیس دانشگاه پیام نور ، حجت الاسلام والمسلمین رنجبران معاون آموزشی و پژوهشی نهاد و … خاتمه پیدا می کند.

 

باکس دانلود

گروه تلگرامی های دانش نمونه سوالات کارشناسی پیام نور

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>