خانه / اخبار / دولت از دانشگاههای برتر کشور( رتبه بندی ) حمایت می کند
گروه تلگرامی های دانش نمونه سوالات کارشناسی پیام نور
حمایت دولت از ذانشجویان

دولت از دانشگاههای برتر کشور( رتبه بندی ) حمایت می کند

به کانال تلگرامی " های دانش " بپیوندید و از مزایای ویژه برخوردار شوید »جهت عضویت اینجا کلیک کنید
.
دولت از دانشگاههای برتر کشور( رتبه بندی ) حمایت می کندReviewed by زهرا on Dec 20Rating: 5.0

حمایت دولت از دانشگاههای برتر

وزیر علوم،تحقیقات و فناوری اظهار داشت: با شیوه های علمی و استاندارد تعیین شاخص های رتبه بندی دانشگاهها در حال بررسی و انجام بوده و پس از اعلام دانشگاههای گروه اول یا برتر و ارزیابی های نهایی از این دانشگاهها به شکل ویژه و خاص حمایت خود را اعلام می کند.

به گزارش اخبار دانشگاه سراسری  hidanesh.ir  در جلسه شورای دانشگاه علامه طباطبایی محمد فرهادی با اشاره به توانایی ها و دستاوردهای این دانشگاه به عنوان قطب انسانی کشور بیان کرد و گفت: در دو سال اخیر شاهد رشد دانشگاه علامه طباطبایی از نظر توفیق در رسالت و ماموریت های دانشگاهی و نیز توسعه فضای کالبدی و ساختاری بوده ایم که ناشی از عملکرد مثبت مسئولان این دانشگاه است.

دولت از دانشگاههای برتر کشور( رتبه بندی ) حمایت می کند

دکتر فرهادی از افزایش تعاملات بین المللی دانشگاه علامه طباطبایی بویژه عملیاتی شدن تفاهم نامه های منعقده شده بین این دانشگاه و دانشگاههای خارجی ابراز خرسندی کرد و افزایش ارتباط این دانشگاه با سازمانهای دیگر در راستای طرح های پژوهشی را اقدام مثبت و ارزشمند اعلام کرد.

وزیر علوم بیان کرد:  از نظر فرهنگی دانشگاه علامه طباطبایی نیز پیشرو تشکل های مختلف بوده و در محیط این دانشگاه با حفظ سلایق مختلف به پویایی آن کمک کرده اند .

در ابتدای این نشست دکتر سلیمی رئیس دانشگاه علامه طباطبایی، به گزارش روابط عمومی وزارت علوم گزارشی از عملکرد حوزه های پژوهشی ،آموزشی،عمرانی،فرهنگی این دانشگاه ارائه کرده است.

 

منبع: های دانش

تمام شد.

باکس دانلود

گروه تلگرامی های دانش نمونه سوالات کارشناسی پیام نور

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>