جستجو

منبع مورد نظر خود را جستجو کنید

دولت از دانشگاههای برتر کشور( رتبه بندی ) حمایت می کند

دولت از دانشگاههای برتر کشور( رتبه بندی ) حمایت می کندReviewed by زهرا on Dec 20Rating: 5.0

حمایت دولت از دانشگاههای برتر

وزیر علوم،تحقیقات و فناوری اظهار داشت: با شیوه های علمی و استاندارد تعیین شاخص های رتبه بندی دانشگاهها در حال بررسی و انجام بوده و پس از اعلام دانشگاههای گروه اول یا برتر و ارزیابی های نهایی از این دانشگاهها به شکل ویژه و خاص حمایت خود را اعلام می کند.

به گزارش اخبار دانشگاه سراسری  hidanesh.ir  در جلسه شورای دانشگاه علامه طباطبایی محمد فرهادی با اشاره به توانایی ها و دستاوردهای این دانشگاه به عنوان قطب انسانی کشور بیان کرد و گفت: در دو سال اخیر شاهد رشد دانشگاه علامه طباطبایی از نظر توفیق در رسالت و ماموریت های دانشگاهی و نیز توسعه فضای کالبدی و ساختاری بوده ایم که ناشی از عملکرد مثبت مسئولان این دانشگاه است.

دولت از دانشگاههای برتر کشور( رتبه بندی ) حمایت می کند

دکتر فرهادی از افزایش تعاملات بین المللی دانشگاه علامه طباطبایی بویژه عملیاتی شدن تفاهم نامه های منعقده شده بین این دانشگاه و دانشگاههای خارجی ابراز خرسندی کرد و افزایش ارتباط این دانشگاه با سازمانهای دیگر در راستای طرح های پژوهشی را اقدام مثبت و ارزشمند اعلام کرد.

وزیر علوم بیان کرد:  از نظر فرهنگی دانشگاه علامه طباطبایی نیز پیشرو تشکل های مختلف بوده و در محیط این دانشگاه با حفظ سلایق مختلف به پویایی آن کمک کرده اند .

در ابتدای این نشست دکتر سلیمی رئیس دانشگاه علامه طباطبایی، به گزارش روابط عمومی وزارت علوم گزارشی از عملکرد حوزه های پژوهشی ،آموزشی،عمرانی،فرهنگی این دانشگاه ارائه کرده است.

 

منبع: های دانش

تمام شد.

برچسب‌ها, , , , , ,