خانه / اخبار / رئیس دانشگاه پیام نوردر پیامی از همکاران خود تجلیل و قدردانی کرد
گروه تلگرامی های دانش نمونه سوالات کارشناسی پیام نور
پیام قدردانی رییس پیام نور

رئیس دانشگاه پیام نوردر پیامی از همکاران خود تجلیل و قدردانی کرد

به کانال تلگرامی " های دانش " بپیوندید و از مزایای ویژه برخوردار شوید »جهت عضویت اینجا کلیک کنید
.
رئیس دانشگاه پیام نوردر پیامی از همکاران خود تجلیل و قدردانی کردReviewed by زهرا on Jan 18Rating: 5.0

پیام قدردانی رئیس دانشگاه پیام نور

رییس دانشگاه پیام نور رستمی ابوسعیدی از تلاش ارزنده کلیه همکاران این دانشگاه در پیامی از برگزاری موفق امتحانات پایان ترم نیمسال اول سال تحصیلی ۹۵-۹۴ تقدیر و تشکر نمودند.

به گزارش اخبار پیام نور hidanesh.ir در این پیام آمده است : «حضور موثر و تلاش ارزنده کلیه همکاران را در برگزاری موفق امتحانات پایان ترم نیمسال اول سال تحصیلی ۹۴-۹۵ صمیمانه ارج می نهیم. بدون شک خدمت خالصانه تمامی همکاران دانشگاه پیام نور در سراسر کشور که دلسوزانه در جهت ایجاد امنیت خاطر، آرامش و نظم حوزه های امتحانی اهتمام می ورزند، ماندگار خواهد بود و دانشگاه را در جهت اعتلای بیشتر سوق خواهد نمود.

 رئیس دانشگاه پیام نور در پیامی از همکاران خود تجلیل و قدردانی کرد

در خصوص برگزاری امتحانات متمرکز و همچنین امتحانات الکترونیکی دانشگاه پیام نور به عنوان دانشگاه پیشتاز، این بار نیز مفتخر بود که بدون کوچکترین خللی امتحانات را برگزار نماید و این مهم بدون تلاش شبانه روزی همه همکاران میسر نشد. اینجانب ضمن قدردانی از زحمات همه همکاران محترم در اقصی نقاط کشور، آرزوی توفیقات روزافزون را برای خانواده بزرگ دانشگاه پیام نور از خداوند متعال مسئلت می دارم.

 

منبع: های دانش ، اخبار پیام نور

باکس دانلود

گروه تلگرامی های دانش نمونه سوالات کارشناسی پیام نور

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>