خانه / اخبار / رئیس دانشگاه پیام نور استان تهران تغییر کرد
گروه تلگرامی های دانش نمونه سوالات کارشناسی پیام نور
دانشگاه پیام نور تهران

رئیس دانشگاه پیام نور استان تهران تغییر کرد

به کانال تلگرامی " های دانش " بپیوندید و از مزایای ویژه برخوردار شوید »جهت عضویت اینجا کلیک کنید
.
رئیس دانشگاه پیام نور استان تهران تغییر کردReviewed by سعید حبیبی on Sep 13Rating: 5.0

دانشگاه پیام نور مرکز تهران

با توجه به اخبار منتشر شده از تغییر رئیس دانشگاه پیام نور استان تهران آقای جمشیدی به جای حسن حسینی در پست ریاست این مرکز منصوب شد.

به گزارش اخبار پیام نور hidanesh.ir  سرپرست دانشگاه پیام نور آقای سرلک طبق حکمی علی جمشیدی را به عنوان رئیس دانشگاه پیام نور استان تهران منصوب کرد و از این به بعد وی رئیس این مرکز خواهد بود.

رئیس دانشگاه پیام نور استان تهران تغییر کرد

از تحسیلات و تجربیات وی اگر بگوییم او عضو هیات علمی پیام نور و همچنین دارای مدرک دکتری مدیریت منابع انسانی است.وی پیش از این مسئول معاونت توسعه مدیریت و تعزیرات حکومتی بوده

حسن حسینی پیش از این که جای خود را به آقای جمشیدی بدهد همزمان هم رئیس و هم معاون اداری و مالی عمرانی این حوزه را در دست داشت.

امروز یک شنبه ۲۲ شهریور ماه ۹۴ مراسم تودیع معارفه برگزار شد.

منبع: های دانش

باکس دانلود

گروه تلگرامی های دانش نمونه سوالات کارشناسی پیام نور

۶ دیدگاه

  1. سلام.مبارک باشه اما امیدواریم مثل دکتر حسینی باشند.ایشون هم بسیار عالی کار میکردند هم چهره مهربانی داشتند.

  2. هیچ کس دکتر حسینی نخواهد شد.خیلی عزیز……خیلی مدیر قوی بود. دکتر سرلک اگر یک نظر سنجی انجام میداد میدید ۹۹ درصد و شاید ۱۰۰ درصد کارمندان و دانشجوها و اساتید استان تهران به ماندن دکتر حسینی رای میدادند. حیف شد…واقعا از حکم دکتر سرلک اعصابمون خرد شد.

  3. دکتر حسینی تاوان مدیر بودن و خوب بودنشو پس داد.چون اوضاع استان تهران رو سامان داد و عالی مدیریت کرد اونقدر که دلمون میخواست ریس پیام نور ایران هم بشوند.اما حیف که اجازه ندادند ایشون بمونه تا کارمندها و دانشجوها و اساتید آرامش داشته باشند ایشون واقعا استان تهران رو آرام کرد و عالی

  4. از وقتی دکتر حسینی رییس استان تهران شدند واقعا قویترین مدیریت رو دیدیم و فهمیدیم میشه پیام نور رو عالی هدایت کرد.نمیدونم چرا یک همچین فرد بزرگی باید عوض بشوند.تو مدیریت و تو ریاست عالی هستند.دودش به چشم ما کارمندها میره. حتی یک نفر نیست که از رفتن دکتر حسینی غمگین نشده باشه.

  5. با عرض تبریک خدمت رییس جدید و خسته نباشید به جناب آقای دکتر حسینی که خیلی زیاد برای موفقیت دانشگاه پیام نور استان تهران زحمت کشیدند.ایشان به علت اینکه همزمان معاون مالی اداری دانشگاه پیام نور کل ایران بودند و نمیتوانستند دوشغله باشند از این سمت کنار رفتند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>