خانه / اخبار / رئیس دانشگاه پیام نور شهرستان تنکابن منصوب شد
گروه تلگرامی های دانش نمونه سوالات کارشناسی پیام نور
رییس جدید پیام نور تنکابن

رئیس دانشگاه پیام نور شهرستان تنکابن منصوب شد

به کانال تلگرامی " های دانش " بپیوندید و از مزایای ویژه برخوردار شوید »جهت عضویت اینجا کلیک کنید
.
رئیس دانشگاه پیام نور شهرستان تنکابن منصوب شدReviewed by زهرا on Mar 8Rating: 5.0

رئیس جدید پیام نور تنکابن

بنا به اعلام رئیس دانشگاه پیام نور استان مازندران ابوذر مرادی به عنوان رئیس جدید این دانشگاه در شهرستان تنکابن معرفی گردید.

به گزارشزhidanesh.ir رئیس دانشگاه پیام نور استان مازندران در این آیین بیان کرد: تربیت و آموزش مهمترین اصل در توسعه و پیشرفت هر جامعه ای بوده و از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

رئیس دانشگاه پیام نور شهرستان تنکابن منصوب شد

اسد الله دیوسالار بیان کرد : دانشگاه پیام نور مازندران در سال ۶۷ با دو مرکز در ساری و بهشهر کار خود را آغاز نمود و تاکنون به ۱۸ مرکز و واحد در استان افزایش پیدا کرده است. همچنین گفت قبل از انقلاب تعداد دانشگاه ها در کشور بسیار اندک بود به طوری که تنها شش هزار دانشجو در کل کشور تحصیل می کردند و بسیاری از افراد از تحصیلات عالی محروم بودند.

وی با اشاره به فضای آموزشی نامناسب دانشگاه پیام نور تنکابن ، تصریح کرد : با پیگیری های صورت گرفته تلاش داریم تا این مرکز را به مکانی جدید در مرکز شهر انتقال دهیم تا بتوانیم علاوه بر ایجاد فضای مناسب آموزشی ، دانشجوی بیشتری را جذب نماییم.
رئیس دانشگاه پیام نور مازندران در این آیین ابوذر مرادی به عنوان رئیس این دانشگاه معرفی و از زحمات مسعود رجایی رئیس سابق این دانشگاه قدردانی کرد.

وی عزت و افتخار ایران اسلامی در تولید علم را مدیون دانشگاه ها و حوزه های علمیه در کشور دانست و اظهار داشت : در حال حاضر ۵۲۰ مرکز و واحد دانشگاه پیام نور در سراسر کشور با کمترین امکانات و بیشترین ارزش آفرینی فعالیت می کنند که توانست در سال ۹۳ رتبه نخست کشوری و دهم پژوهشی را مختص خود دانست.
دانشگاه پیام نور تنکابن در سال ۷۵-۱۳۷۴ با کمک مالی ۱۳۰ میلیون ریالی بازاریان و علاقه مندان به علم و دانش تاسیس گردید.و مسعود رجایی از سال ۱۳۷۸ به مدت ۱۶ سال رئیس دانشگاه پیام نور مرکز تنکابن بود.
در حال حاضر ۳۰۰ دانشجو در دانشگاه پیام نور مرکز تنکابن مشغول به تحصیل اند.

 

 

منبع: های دانش ، اخبار پیام نور

باکس دانلود

گروه تلگرامی های دانش نمونه سوالات کارشناسی پیام نور

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>