خانه / اخبار / اخبار دانشگاهی استانها / آذربایجان غربی / رئیس دانشگاه پیام نور شهرستان نقده تغییر یافت
گروه تلگرامی های دانش نمونه سوالات کارشناسی پیام نور
رییس پیام نور نقده تغییر کرد

رئیس دانشگاه پیام نور شهرستان نقده تغییر یافت

به کانال تلگرامی " های دانش " بپیوندید و از مزایای ویژه برخوردار شوید »جهت عضویت اینجا کلیک کنید
.
رئیس دانشگاه پیام نور شهرستان نقده تغییر یافتReviewed by زهرا on Jan 2Rating: 5.0

رئیس جدید پیام نور نقده معرفی شد

با توجه به تغییر یافتن رئیس دانشگاه پیام نور شهرستان نقده، محمد علی صفرلویی به عنوان رییس این دانشگاه منصوب گردید.

به گزارش اخبار پیام نور hidanesh.ir  رییس دانشگاه پیام نور استان آذربایجان غربی امامعلی عاشری در حکمی عنوان ریاست جدید دانشگاه پیام نور شهرستان نقده را به  محمدعلی صفر لویی اهدا و ایشان را به این سمت مهم منصوب کردند.

رئیس دانشگاه پیام نور شهرستان نقده تغییر یافت

عاشری در آیین تودیع و معارفه رئیس دانشگاه پیام نور مرکز نقده بیان کرد: دانشگاه پیام نور آذربایجان غربی تاکنون ۵۴ رشته در مقطع کارشناسی ارشد در مراکز مختلف آذربایجان غربی راه اندازی شده است.یعنی علاوه بر افزایش کیفیت آموزشی در حال گسترش رشته تحصیلات تکمیلی بوده است.
وی گفت: مراکز و واحدهای پیام نور آذربایجان غربی علاوه بر رشته های کارشناسی ارشد، ۵۳۴ رشته محل در مقطع کارشناسی و ۲۵ رشته محل در مقطع کاردانی دانشجو پذیرش می کنند.

عاشری با اشاره به اجرای آموزش الکترونیکی در پنج مرکز دانشگاه پیام نور آذربایجان غربی اظهار داشت: پنج مرکز دانشگاهی استان آذربایجان غربی میاندوآب، مهاباد، خوی، نقده و بوکان  از جمله مراکزی هستند که بستر دانشگاه مجازی در آنها فراهم شده و دانشجویان می توانند از طریق الکترونیکی محتویات دروس خود را یاد بگیرند. همچنین به گفته وی، استان آذربایجان غربی در بحث فراهم کردن زیر ساخت های دانشگاه مجازی در سطح کشور مقام نخست کشور را از آن خود کرده و استان های سیستان و بلوچستان و کرمانشاه نیز به ترتیب در جایگاه دوم و سوم در زمینه ایجاد دانشگاه مجازی قرار گرفته اند.

رئیس دانشگاه پیام نور آذربایجان غربی گفت: این زیرساخت ها برای ۳۱ رشته در مقطع کارشناسی برای دانشجویان فراهم شده و آنها می توانند به صورت مجازی به یادگیری دروس دانشگاهی خود بپردازند.

لازم به ذکر است پیش از این مسوولیت ریاست دانشگاه پیام نور نقده به عهده علیرضا روحانیبوده است.

در این رابطه بخوانید:

اخبار دانشگاه های آذربایجان غربی

 

منبع: های دانش

باکس دانلود

گروه تلگرامی های دانش نمونه سوالات کارشناسی پیام نور

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>