خانه / اخبار / رشته های حذفی دانشگاه پیام نور در وزارت علوم بررسی شد
گروه تلگرامی های دانش نمونه سوالات کارشناسی پیام نور
برسی رشته حذفی

رشته های حذفی دانشگاه پیام نور در وزارت علوم بررسی شد

به کانال تلگرامی " های دانش " بپیوندید و از مزایای ویژه برخوردار شوید »جهت عضویت اینجا کلیک کنید
.
رشته های حذفی دانشگاه پیام نور در وزارت علوم بررسی شدReviewed by زهرا on Aug 29Rating: 5.0

بررسی رشته های حذفی پیام نور

بنا به اعلام و درخواست رئیس دانشگاه پیام نور، رشته های حذفی مقطع ارشد در دفترچه کنکور ۹۵ توسط وزارت علوم در دست بررسی است تا در صورت تایید اجرای دوباره آن به دانشگاه واگذار گردد.

به گزارش اخبار پیام نورhidanesh.irعلی اصغر رستمی ابوسعیدی در خصوص حذف برخی از رشته ها ی کارشناسی ارشد این دانشگاه از دفترچه سال جاری ۹۵ اعلام کرد: حذف این رشته ها فقط مخصوص دانشگاه پیام نور نیست و نخواهد بود.

رشته های حذفی دانشگاه پیام نور در وزارت علوم بررسی شد

وی همچنین بیان کرد:رشته هایی که از دفترچه حذف گردیده است شامل برخی رشته های کشاورزی بود. براساس آمایش، برخی از دانشگاه ها، اعلام نمودندکه این رشته ها، متقاضی کم تری نسبت به سایر رشته ها داشته است  وبه همین دلیل باید حذف گردند.

رئیس دانشگاه پیام نور اعلام کرد: بنابراین شورای گسترش آموزش عالی کشور نیز از دانشگاه ها درخواست نمود، اگر در این خصوص نقطه نظری داشته باشند می توانند ارایه نمایند. دانشگاه پیام نور ، نظر خود را ارایه کرد که در دست بررسی است.

 

منبع: های دانش ، اخبار پیام نور

باکس دانلود

گروه تلگرامی های دانش نمونه سوالات کارشناسی پیام نور

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>