خانه / اخبار / رشته های کارشناسی ارشد پیام نور اردبیل افزایش پیدا کرد
گروه تلگرامی های دانش نمونه سوالات کارشناسی پیام نور
خبر افزایش چند رشته ارشد پیام نور به دانشگاه پیام نور اردبیل

رشته های کارشناسی ارشد پیام نور اردبیل افزایش پیدا کرد

به کانال تلگرامی " های دانش " بپیوندید و از مزایای ویژه برخوردار شوید »جهت عضویت اینجا کلیک کنید
.
رشته های کارشناسی ارشد پیام نور اردبیل افزایش پیدا کردReviewed by سعید حبیبی on Jun 21Rating: 4.5

 

طبق خبر گزاری ها تعداد رشته های کارشناسی دانشگاه پیام نور اردبیل افزایش پیدا کرد است در پی این خبر منتشر شده رئیس دانشگاه استان اردبیل گفت:

در مقطع کارشناسی ارشد به تعداد نه رشته به رشته های آموزشی اضافه شده است البته در واحد های دانشگاهی اردبیل و در استان اردبیل هم به تعداد سیزده رشته افزایش یافته است.

به گزارش اخبار های دانش آقای مهرداد محرم زاده در گفتگوی خبری با ایرنا در مشکین شهر اردبیل گفت:ما پس از ساله تلاش اخیران توانسته ایم تا به تعداد پنج رشته کارشناسی ارشد پیام نور در اردبیال و به تعداد دو رشته هم برای دانشگاه پیام نور مشکین شهر و دو رشته دیگر هم برای پیام نور شهر خلخال اخذ کنیم.

در ادامه به زمینه رشته های اخذ شده اشاره کرد و  گفت: این رشته ها که اخرین اخذ شده در زمینه های علوم انسانی ,  فنی-مهندسی و علوم پایه می باشند. وی افزود که در حال رایزنی برا افزودن سه رشته دیگر کارشناسی ارشد پیام نور در دانشگاه های گرمی و همچنین پارس آیاد هستیم که امید واریم بتوانیم این سه رشته رو هم اضافه کنیم.

آقا مهرداد محرم زاده در ادامه به نحوهی برگزاری امتحانات دانشگاه پیام نور استاو و سایر واحد های پیام نور اردبیل اشاره کرد و گفت:بر اساس رتبه بندی در نحوه برگزاری آزمون های مختلف دانشگاه پیام نور ار رتبهی دم از آخر به رتبه ی پنجم ارقا پیدا کرده است که موجب رضایت مندی ماست.

 

 

باکس دانلود

گروه تلگرامی های دانش نمونه سوالات کارشناسی پیام نور

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>