خانه / اخبار / زمان آغاز فراخوان جذب اعضای هیئت علمی وزارت علوم
گروه تلگرامی های دانش نمونه سوالات کارشناسی پیام نور
زمان جذب اعضای هیئت علمی پیمانی در وزارت علوم

زمان آغاز فراخوان جذب اعضای هیئت علمی وزارت علوم

به کانال تلگرامی " های دانش " بپیوندید و از مزایای ویژه برخوردار شوید »جهت عضویت اینجا کلیک کنید
.
زمان آغاز فراخوان جذب اعضای هیئت علمی وزارت علومReviewed by سعید حبیبی on Jun 18Rating: 5.0

 

به گزارش مهر زمان جذب اعضای هیئت علمی پیمانی در وزارت علوم در شهریور ماه سال جاری (۹۴) انجام خواهد گرفت.این خبر از سوی معاون مرکز جذب صورت گرفته است.

به گزارش سایت های دانش محسن ضرغام در ارین رابطه افزود: این فرایند جذب اعضای هیئت علمی پیمانی وزارت علوم در سال سه بار انجام می شود که در همین راستا در اردیبهشت ماه فراخوان بورس دانشجویان مقطع دکتری انجام شده است.

زمان آغاز فراخوان جذب اعضای هیئت علمی وزارت علوم 

در ادامه آقای ضرغام در رابطه بسیاست وزارت علوم گفت: به دلیل این که تعداد فارغ التحصیلان دوره دکتری بیشتر شده سیاست وزارت علوم کاهش بورس می باشد که در فراخوان اردیبهش با آن رو به رو بودیم و در این فراخوان که اعلام شده است کمتر از ۱۵۰ نفر در رشته های خواص و مهم و همچنین مناطق محروم بورس خواهند شود.

معاون مرکز جذب افزود: روند بورس سال به سال با توجه به روندی که الان در حال طی شدن است کاهش خواهد یافت.

وی ادامه داد: هدف بورس در سالهای گذشته به دلیل کم بودن دانشجویان دکتری متخصص بود که کشور به اینها نیاز داشت که الان با بیشتر شدن تعداد دانشگاه ها و فارخ التحصیلان دوره دکتری تعداد نیروی فارغ در رشته و دانشگاه بسیار خوب هستیم. والانم خودمان رو برای جذب هیئت علمی به صورت پیمانی در شهیور ماه سال جاری ۹۴ اماده می کنیم تا فراخوان کنیم.

 

منبع: های دانش

 

باکس دانلود

گروه تلگرامی های دانش نمونه سوالات کارشناسی پیام نور

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>