جستجو

منبع مورد نظر خود را جستجو کنید

زمان ثبت نام حج عمره و عتبات عالیات دانشجویی و اساتید اعلام شد

زمان ثبت نام حج عمره و عتبات عالیات دانشجویی و اساتید اعلام شدReviewed by سعید حبیبی on Jul 2Rating: 5.0

 

طبق اخبار انتشار شده در رابطه با زمان ثبت نام حج عمره و عتبات عالیات دانشجویی و دانشگاهی توسط معاون اجرایی و اعزام عمر حج عمره و عتبات در اواخر تیر ماه سال جاری در وب سایت لبیک به نشانی labbaik.ir اعلام خواهد شد.

به گزارش اخبار های دانش طبق انشار از پایگاه اطلاع رسانی آقای محمد زارع در این رابطه افزوده: قبل از این که این خبر رو منتشر کنیم و زمان ثبت نام رو در اواخر تیر ماه اعلام کنیم قرار بود این ثبت نام در اواخر خرداد ماه سال جاری انجام شود اما به دلایلی چون مشکلات وام بانکی در پرداخت آن این روند به تعلیق افتاد تا مجبور باشیم به تیر ماه موکول کنیم.

به گفته ی معاون اجرایی و اعزام عمره و عتبات زمان اعزام و نحوه ی آن (زمینی یا هوایی) و همچنین قیمت نهایی از سوی سازمان حج و زیارت منتشر و اعلام خواهد شود.

در ادامه افزود که: همکاران و ستاد در تلاش هستند تا این کاروان ( دانشگاهی ) نسیت به دیگر کاروان ها ی عادی ارزاتتر و همچنین با کیفیت تر و با برنامه هی فرهنگی صورت و برگزار شود.

آقای زارع نیز تصریع کرد: این ثبت نام و اعزام عتبات در ۳ گره اساتید – دانشجویان متاهل – دختران با یکی از محارم خود و دانشجویان پسر – کارمندان اعزام شده به این عمره در سال جاری (۹۴) و جا مانده های عمره در سال جاری صورت خواهد گرفت.

بدون قرعه کشی اعزام شدگان به این عمره و عتبات کسانی نیستند جز اعزام شدگان دانشگاهی و جاماندگان در سال ۹۴ می باشد.

 

منبع: های دانش

برچسب‌ها, , , , , ,