خانه / اخبار / زمان ویرایش اطلاعات و فرصت مجدد ثبت نام کنکور ۹۵ تمدید شد
گروه تلگرامی های دانش نمونه سوالات کارشناسی پیام نور
زمان مجدد ویرایش اطلاعات کنکور95

زمان ویرایش اطلاعات و فرصت مجدد ثبت نام کنکور ۹۵ تمدید شد

به کانال تلگرامی " های دانش " بپیوندید و از مزایای ویژه برخوردار شوید »جهت عضویت اینجا کلیک کنید
.
زمان ویرایش اطلاعات و فرصت مجدد ثبت نام کنکور ۹۵ تمدید شدReviewed by زهرا on Feb 22Rating: 5.0

زمان مجدد ویرایش اطلاعات کنکور ۹۵

بنا به اعلام مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور جزئیات زمان ویرایش و امکان ثبت نام برای افرادی که در زمان مقرر در کنکور سراسری سال ۹۵ ثبت نام ننموده اند ، اعلام شد.

به گزارش اخبار دانشگاه سراسری hidanesh.ir حسین توکلی در گفتگوی خود بیان کرد: داوطلبانی که در کنکور ۹۵ ثبت نام کرده اند اطلاعات ثبت نامی آنها از روز دوشنبه ۱۷ تا پنجشنبه ۲۰ اسفند ماه سال جای ۹۴ بر روی سایت سازمان سنجش قرار می گیرد و تمامی داوطلبان ثبت نام کننده لازم است در این مهلت مجدد پس از مطالعه دقیق دفترچه و اطلاعیه های سنجش نسبت به مشاهده و کنترل اطلاعات ثبت نامی مبادرت ورزند.

 زمان ویرایش اطلاعات و فرصت مجدد ثبت نام کنکور ۹۵ تمدید شدوی گفت: داوطلبان در صورت تمایل می توانند در روزهای ۱۷ تا ۲۰ اسفند ماه سال جاری ۹۴ نسبت به ویرایش اطلاعات ثبت نامی خود در کنکور ۹۵ اقدام نمایند.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور بیان کرد: همچنین به منظور مساعدت و همراهی با داوطلبانی که در موعد مقرر (ساعت ۲۴ شنبه اول اسفندماه سال جاری ۹۴) ثبت نام نکرده اند، ترتیبی داده شده است که این دسته از داوطلبان هم بتوانند با مطالعه دفترچه ثبت نام و در صورت واجد شرایط بودن با ورود به سایت سازمان سنجش نسبت به ثبت نام در کنکور ۹۵ اقدام نمایند. همچنین بنا به اطلاعیه ای که از سوی سازمان سنجش آموزش کشور امروز بر روی سایت این سازمان قرار خواهد گرفت و داوطلبان شرکت در کنکور سراسری ۹۵ اعم از کسانی که ثبت نام کرده اند و اعم از فرادی که در مهلت مجدد ثبت نام می نمایند باید به این اطلاعیه توجه نمایند.

اطلاعیه سازمان سنجش درباره فرصت مجدد ثبت نام کنکور سراسری سال ۹۵

 

منبع: های دانش

باکس دانلود

گروه تلگرامی های دانش نمونه سوالات کارشناسی پیام نور

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>