خانه / اخبار / زمان و نحوه ثبت نام در آزمون تافل سال ۹۴ دانشگاه پیام نور(دو نوبت)
گروه تلگرامی های دانش نمونه سوالات کارشناسی پیام نور
زمان و نحوه ثبت نام آزمون تافل سال 94 دانشگاه پیام نور

زمان و نحوه ثبت نام در آزمون تافل سال ۹۴ دانشگاه پیام نور(دو نوبت)

به کانال تلگرامی " های دانش " بپیوندید و از مزایای ویژه برخوردار شوید »جهت عضویت اینجا کلیک کنید
.
زمان و نحوه ثبت نام در آزمون تافل سال 94 دانشگاه پیام نور(دو نوبت)Reviewed by سعید حبیبی on Nov 1Rating: 5.0

آزمون تافل دانشگاه پیام نور

دانشگاه پیام نور (مرکز آزمون و سنجش) اعلام کرده که در سال ۹۴ دو نوبت آزمون تافل برگزار خواهد کرد که علاقمندان می توانند در این آزمون شرکت کنند.

به گزارش اخبار پیام نور hidanesh.ir بر اساس اطلاعیه ای که مرکزآزمون دانشگاه پیام نور صادرکرده است این مرکز قصد دارد تا در سال ۹۴ به تعداد دو نوبت آزمون تافل برگزار کند که یکی در آذر ماه و دیگری در اسفند ۹۴ است و همچنین استان هایی که قرار است در آن داوطلبان به رقابت با یک دیگر بپردازند خراسان رضوی(مشهد) – کرمان شاه – استان آذربایجان شرقی – تهران – اصفهان و فارس می باشد.

زمان و نحوه ثبت نام در آزمون تافل سال ۹۴ دانشگاه پیام نور(دو نوبت)

آندسته از داوطلبان که قصد دارند در آزمون تافل در نوبت آذر ماه ثبت نام و شرکت کنند می بایست درتاریخ ۲۴ تا ۲۶ آذر نسبت به ثبت نام و تکمیل فرم الکترونیکی اقدام کنند و همچنین برای نوبت اسفند هم ۱۱ تا ۱۳ اسفند ماه اعلام شده است.

لازم به ذکر است که تاریخ توزیع کارت شرکت در آزمون برای نوبت آذر ماه ۲۴ تا ۲۶ همان ماه و برای نوبت اسفند هم ۱۱ تا ۱۳ اسفند ماه می باشد.

هزینه ثبت نام آزمون تافل:

علاقمندان به شرکت در این آزمون تافل می بایست مبلغ ۷۵۰۰۰ تومان به شماره حساب ۲۱۷۸۶۰۹۰۰۱۰۰۷ بانک ملی شعبه بنفشه واریز تا ثبت نام آن ها صورت گیرد. این شماره حساب به نام دانشگاه پیام نور می باشد.

این آزمون تافل دانشگاه پیام نور به صورت الکترونیکی از طریق پورتال مرکز سنجش و آزمون دانشگاه به نشانی  www.azmoon.pnu.ac.ir انجام خواهد یافت.

شماره تماس جهت رفع هر گونه مشکل و کسب اطلاعات بیشتر: ۲۲۴۵۸۲۹۷-۰۲۱

 

منبع: های دانش

باکس دانلود

گروه تلگرامی های دانش نمونه سوالات کارشناسی پیام نور

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>