جستجو

منبع مورد نظر خود را جستجو کنید

سازمان سنجش درباره تبلیغات انتخاب رشته کنکور سراسری هشدار داد

سازمان سنجش درباره تبلیغات انتخاب رشته کنکور سراسری هشدار دادReviewed by سعید حبیبی on Jul 25Rating: 5.0

تبلیغات انتخاب رشته

با توجه به این که انتخاب رشته کنکور سراسری سال ۹۴ از ۵ مرداد ماه شروع می شود برخی از سود جویان تبلیغات مبنی بر انتخاب رشته ی بعتر و اصولی از داوطلبان درخواست پول های می کنند که ساز مان سنجش هشدار داد که اعتماد به این افراد نیاید صورت گیرد.داوطلبان خود با توجه به دفترچه راهنمای انتخاب رشته منتشر شده انتخاب رشته خود ارا انجام دهند.

به گزارش اخبار دانشگاه سراسری hidanesh.ir سازمان سنجش کشور منتشر کرد در روز های اخیر و نزدیک به انتخاب رشته کنکور سراسری مشاهده شده برخی از افراد سودجو با عبارت همکاری با سازمان سنجش تبلیغتی انجام می دهند که کاملا فریبنده می باشد و همچنین سازمان اعلام کرده که با هیچ یکی از افراد و ارگانی در انتخاب رشته داوطلبان همکاری نداریم و افراد موهظب باشند تا اسیر این سودجویان نشوند.

سازمان سنجش درباره تبلیغات انتخاب رشته کنکور سراسری هشدار داد

این هشدار شامل خوانواده ی داوطلبان هم می باشد که مواظب فرزندان خود در زمینه انتخاب رشته باشند و خود نیز دچار وسوسه های تبلیغات نامناسب این سودجویان نشوند.سازمان سنجش با هیچ موسسه ای همکاری ندارد.

توجه: از دوطلبان و حتی افراد عادی درخواست می شود تا در صورت مشاهده این گونه تبلیغات آن رو سریعل به آدرس زیر که حفاظت آزمون های سازمان سنجش می باشد اطلاع دهند.

hefazatazmon@sanjesh.org

 

در این رابطه بخوانید

 دریافت دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۴

 

منبع: های دانش

برچسب‌ها, , , , ,