خانه / اخبار / سازمان سنجش-زمان و تاریخ اعلام نتایج آزمون (کنکور) سراسری سال ۱۳۹۴
گروه تلگرامی های دانش نمونه سوالات کارشناسی پیام نور
زمان اعلام نتایج کنکور سراسری94

سازمان سنجش-زمان و تاریخ اعلام نتایج آزمون (کنکور) سراسری سال ۱۳۹۴

به کانال تلگرامی " های دانش " بپیوندید و از مزایای ویژه برخوردار شوید »جهت عضویت اینجا کلیک کنید
.
سازمان سنجش-زمان و تاریخ اعلام نتایج آزمون (کنکور) سراسری سال 1394Reviewed by سعید حبیبی on Jun 24Rating: 5.0

 

زمان اعلام نتایج و تاریخ آزمون (کنکور) برگزار شده در سال ۱۳۹۴ در سراسر کشور که توسط سازمان سنجش منتشر شد که سایا های دانش این اخبار رو منتشر نموده.

یه گزارش خبر گزاری فارس: آندسته از افراد که در آزمون های مختلف برگزار شده امسال یعنی ۹۴در ایران شرکت کرده بودند و همچنین افراد فارغ شده و یا  نتایج اولیه این آزمون ها رو دریافت کرده اند به شدت در انتظار اعلام نتایج نهایی برای ورود به دانشگاه هستند.

 

و اما به گزارش اخبار های دانش افرادی که در این آزمونها شرکت کرده بودند در انتظار اعلام نتایج نهایی و ورود به دانشگاه های خود در مهر ماه امسال ۹۴ هستند.

زمان و تاریخ اعلام نتایج آزمون (کنکور) سال ۱۳۹۴

  • تاریخ و زمان اعلام نتایج آزمون های سراسری برگزارشده در مقطع کارشناسی:

آنچه که سازمان سنجش کشور اعلام کرده برای دوره کارشناسی این است که کارنامه این دسته از افراد که در تاریخ ۲۱ و ۲۲ خرداد ماه سال جاری در پنج کروه آزمایشی برگزار شده است تا اوایل مرداد ماه ۹۴ اعلام و منتشر خواهد شد.

بر اساس همین بعد از این که نتایج رو اعلام کردند پاسخنامه های داوطلبان و شرکت کننده کان در این آزمون با رتبه کمتر از هفتادو پنج هزار(۷۵۰۰۰) کشوری در گروه های ریاضی , تجربی و انسانی و رتبه کسب شده کمتر از ده هزار (۱۰۰۰۰) کشوری در کروه های زبان و هنر در سایت سازمان سنجش کشور منتشر خواهد شد.

و همچنین انتخاب رشته برای آندسته از افراد و داوطلبان که مجاز هستند در دهه ی اول ماه مرداد انجام خواهد شد.و این دسته از افراد مجاز خواهند توانست ۱۵۰ کد رشته رو انتخاب کنند.

در رابطه با دانشگاه آزاد:کسانی که مایل به این هستند که در دانشگاه های آزاد تحصیل کنند هم همزمان با انتخاب رشته دانشگاه سراسری رشته های خود رو انتخاب نمایند.

و اما در دهه ی اول شهرریور ماه سال جاری اسامی اندسته از افراد که در رشته های متمرکز کنکور راسرس پذیرفته شده اند اعلام خواهد شد.

  • تاریخ و زمان اعلام نتایج آزمون های سراسری برگزار شده در مقطع کارشناسی ارشد:

قبل از این باید ذکر کرد که در آزمون سراسری سال ۹۴ در مقطع کارشناسی ارشد نا پیوسته (۸۱۳۰۱۳) داوطلب ثبت نام و شرکت کرده بودند از بین این تعداد فقط (۴۲۱۱۹۷) نفر داوطلب زن بودند و مابقی مرد بودند تقریبا (۳۹۱۸۱۶) داوطلب. که این آزمون سراسری در دو نوبت صبح و بعد از ظهر چهار شنبه , پنج شنبه و جمعه در تاریخ های ۱۵,۱۶,۱۷ بهمن ماه سال جاری (۹۴) بر گزار شده بوده البته در شصدو دو استان در ۱۰۲ حوزه.

در رابطه با زمان اعلام نتایج آزمون های ورودی کارشناسی ارشد ناپیوسته هم سازمان سنجش اعلام کرده در ۲۲ اردیبهشت سال جاری (۹۴) اعلام و متقاضیان اقدام به انتخاب رشته کرده اند.

اسامی پذیرفته شدکان آزمون ارشد سال ۹۴ هم در اواسط شهریور ماه اعلام خواهد شد.

  • تاریخ و زمان اعلام نتایج آزمون های سراسری برگزار شده در مقطع دکتری:

آزمون ورودی نیمه متمرکز مقطع دکتری که در سال ۹۴ برگزار شده است در دو دوره به صورت روزانه و شبانه و در دانشگاه های آموزش عالی ,پیام نور,آزاد و همچنین خود گردان و غیر انتفاعی در هفت گروه آزمایشی انجام شده است.

و اما تعداد ثبت نام کننده و تعداد زن و مرد بودن این آزمون هم شامل: کل ثبت نامی داوطلبان (۲۰۱۵۶۳) ففر بوده که از میان این تعداد (۸۷۴۸۷) داوطلب زن و (۱۱۴۰۷۶) داوطلب هم مر بوده است.که در پنجاه سه استان و صدو دو حوزه برگزار شده بود.

نتیجه ی اولیه این آزمون دوره دکتری هم در در سایت سازمان سنجش به صورت کارنامه قرارگرفت و داوطلبان مجاز نیز انتخاب رشته کردند.و اما نتیجه ی نهایی این آزمون در اول سال جاری (۹۴) از همین سایت که اعلام کردیم (www.sanjesh.org) منتشر خواهد شد.

در رابطه با مصاحبه این افراد هم: نتیجه اولیه برای دعوت به مصاحبه دانشگاه آزاد در ششم خرداد اعلام و در حال مصاحبه می باشند.و نتیجه نهایی هم در اواخر شهریور خواهد بود.

منبع: های دانش

اخبار سازمان سنجشو دانشگاه های سراسری

باکس دانلود

گروه تلگرامی های دانش نمونه سوالات کارشناسی پیام نور

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>