خانه / اخبار / سرپرست دانشگاه پیام نور واحد گز انتصاب کرد
گروه تلگرامی های دانش نمونه سوالات کارشناسی پیام نور
اخبار انتصاب سرپرست دانشگاه پیام نور واحد گز

سرپرست دانشگاه پیام نور واحد گز انتصاب کرد

به کانال تلگرامی " های دانش " بپیوندید و از مزایای ویژه برخوردار شوید »جهت عضویت اینجا کلیک کنید
.
سرپرست دانشگاه پیام نور واحد گز انتصاب کردReviewed by سعید حبیبی on Jun 21Rating: 5.0

 

خبر انتصاب سرپرست دانشگاه پیام نور واحد گز استان اصفهان آقای موحدیان منتشر شد.و جایگزین وی آقای محمد رضا عسگرانی به عنوان سرپرست دانشگاه منصوب گردید.

به گزارشد اخبار های دانش این اقدام پس از این که سازمان تایید نمود آآقای مهدی یوسفی که به عنوان رئیس دانشگاه پیام نور استان اصفهان می باشد در پی حکمی آقای عسگرانی رو به عنوان سرپرست جدید دانشگاه واحد گز انتخواب و منصوب کرد.

سرپرست دانشگاه پیام نور واحد گز انتصاب کرد

قبل از این سرپرست دانشگاه واحد گز استان اصفهان آقای موحدبیان بود.

در جلسه آیین تکریم و معارفه ضمن تشکر و قدر دانی از زحمات قابل تحسین وی که چندی پیش بع عنوان سرپرست دانشگاه منصوب شده و مسئولیت ها رو به گردن گرفته بود تقدیر به عمل آمد وآقای دکتر عسگرانی به عنوان سرپرست جدید منصوب شد.

اگر از دکتر محمد رضا عسگرانی بگیم:

ور دارای مدرک دکتری تاریخ می باشد که عضو هیئت علمی و دارای درجه استادیاری هم می باشدالبته در دانشگاه پیام نور استان اصفهان

اگر اشاره ای به سوابق وی بکنیم  دارای سوابق زیادی می باشد که به چندی از آن اشاره خواهیم کرد یکی معاونت دانشگاه پیام نور استان سیستان و بلوچستان و همچنین می تواز از وی به عنوان اعضای فعال پژوهشی یاد کرد و الانم یکی ازمقاله های وی در همایش ایران شناس کشور فرانسه جزو ۱۰ مقاله برتر شناخته شده است.

 

منبع: های دانش

اخبار دانشگاهی استان اصفهان

باکس دانلود

گروه تلگرامی های دانش نمونه سوالات کارشناسی پیام نور

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>