خانه / اخبار / شرایط ترم تابستان دانشگاه آزاد اسلامی ۹۳ – ۹۴ و جزئیات آن
گروه تلگرامی های دانش نمونه سوالات کارشناسی پیام نور
شرایط ترم تابستان دانشگاه آزاد اسلامی 93 - 94 و جزئیات آن

شرایط ترم تابستان دانشگاه آزاد اسلامی ۹۳ – ۹۴ و جزئیات آن

به کانال تلگرامی " های دانش " بپیوندید و از مزایای ویژه برخوردار شوید »جهت عضویت اینجا کلیک کنید
.
شرایط ترم تابستان دانشگاه آزاد اسلامی 93 - 94 و جزئیات آنReviewed by سعید حبیبی on Jun 14Rating: 5.0

 

 

شرایط ترم تابستان دانشگاه آزاد اسلامی ۹۳ – ۹۴ و جزئیات آن از جانب معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی انتشار شد. معاون آموزشی دانشگاه آزاد آقابی حسین غریبی در رابطه با ترم تابستان گفت:

هر دانشجویی که کمتر از ۶ واحد درسی برای تابستان سال جاری انتخاب کند نصف شهریه ثابت پرداخت خواهد کرد و همچنین به حق التدریس اساتید نیز اشاره کرد گفت که در تابستان حقل التدریس اعضای هیئت علمی  نیز ۲ برابر خواهد شد.

در ادامه آقای حسین غریبی معاون آموزشی دانشگاه آزاد به شرایط ترم تابستان جاری نیز اشاره داشت که اغعلام کرد ترم تابستان برای همهی دانشجویان و در مقاطع مختلف قابل ارائه می باشد.

شرایط ترم تابستان دانشگاه آزاد اسلامی ۹۳ – ۹۴ و جزئیات آن

و همچنین اشاره ای به تهداد واحد های انتخابی دانشجویان اشاره ی کرد و گفت دانشجویان دوره های کاردانی و دورهی کارشناسی می توانند حداکثر ۱۰ واحد درسی انتخاب کنند و دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد ۶ واحد درسی و دکتری هم ۴ واحد. و نکته ی دیگر اینکه دانشجویانی که معدل آنها هفده به بالا باشد قادر به انتخاب ۱۲ واحد درسی در مقطع های کاردانی و کارشناسی می باشند.

آقای حسین غریبی درباره مشروطی در ترم تابستان هم گفت:اگر کسی در تابستان نمره حد نساب معدل را کسب نکند و مشروط شود در شمارش تعداد مشروطی نیر لحاظ نخواهد شد.

نکته: معاون آموزشی دانشگاه آزاد گفت: دانشجویان دوره ی کاردانی و کارشناسی اگر با گزراندن ۱۲ واحد درسی در ترم تابستان فارغ التحسیل می شوند مجاز هستند که تمام۱۲ واحد رو انتخاب کنند.

وی باتعکید بر این که بخشنامه ای برای دانشجویان ارشد و دکترا در سال ۹۴ اعلام نشده شرایط این دسته دانشجویان همانند سال قبل می باشد و تغییری نخواهد کرد.

شهریه دانشگاه آزاد در ترم تابستان:

معاون آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی افزود که همانطور که گفتیم شهریه ثابت آن درسته از افراد که ۶ واحد انتخاب کنند نصف شهریه ثابت و دانشجویانی که بین ۶ تا ۱۲ واحد درسی انتخاب کنند باید دو سوم شهریه ثابت رو پرداخت کنند. در مورد شهریه ی متغیر هم افزود به واحد اخذ شده دانشجو که چه واحدی رو انتخاب کند بستگی دارد و تمام هزینه ها کامل محاسبه خواهد شد.

حق التدریس اعضای هیئت علمی دانشگاه آزاد:

آقای حسین غریبی در این رابطه اعلام کرد در ترم تابستان میزان حق التدریس دو برابر خواهد شد.و همچنین نسبت به تمام وقت – نیمه وقت و مدعو حقوق(حق التدریس) دریافت خواهند کرد.

در اخر آقای حسین غریبی گفت: مدت ترم تابستان برای دانشجویان هثت هفته است و از اول تیماه ۹۴ شروع خواهد شد و تا اخر مرداد ماه خواهد بودو زمان امتحانات ترم تابستان هم از اول شهریور تا ۱۰ شهریور اعلام شده است.

 

 

منبه: های دانش

برای مشاهده اخبار های جدید دانشگاه آزاد کلیک کنید.

 

باکس دانلود

گروه تلگرامی های دانش نمونه سوالات کارشناسی پیام نور

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>