خانه / اخبار / شرط ادامه تحصیل برخی دانشجویان تعامل با مراکز مشاوره ممکن است
گروه تلگرامی های دانش نمونه سوالات کارشناسی پیام نور
شرط ادامه تحصیل با تعامل

شرط ادامه تحصیل برخی دانشجویان تعامل با مراکز مشاوره ممکن است

به کانال تلگرامی " های دانش " بپیوندید و از مزایای ویژه برخوردار شوید »جهت عضویت اینجا کلیک کنید
.
شرط ادامه تحصیل برخی دانشجویان تعامل با مراکز مشاوره ممکن استReviewed by زهرا on Jan 7Rating: 5.0

شرط ادامه تحصیل با مشاوره

به گفته معاون امور دانشجویان داخل سازمان امور دانشجویان، به موجب رائی که در کمیسیون موارد خاص دانشگاه‌ها اضافه شد که ادامه تحصیل برخی از دانشجویان منوط به تعامل با مراکز مشاوره امکان پذیر خواهد بود.

به گزارش اخبار پیام نور hidanesh.ir در نشست تخصصی تعامل مراکز مشاوره با شورای بررسی موارد خاص دانشگاه‌ها که صبح امروز با حضور ابوالحسن ریاضی، در دانشگاه شهید رجایی برگزارگشت بیان کرد: چیزی که اکنون ما با آن مواجه هستیم، مسایل کلان بیرون دانشگاه است که نمود دانشگاهی پیدا کرده است.

 شرط ادامه تحصیل برخی دانشجویان تعامل با مراکز مشاوره ممکن است

ریاضی در ادامه گفت: برای همین است که تلاش می کنیم درس مهارت‌های زندگی در دانشگاه ها مورد توجه قرار گیرد تا دانشجویان با بحث مدیریت آشنا شده و آنرا فرا بگیرند.

معاون امور دانشجویان داخل سازمان امور دانشجویان اظهار داشت: ما با یک مجموعی از دانشجویان روبرو هستیم که در سطوحی نیازمند کنترل مراکز مشاوره هستند. بنابراین در کمیسیون موارد خاص دانشگاه‌ها، رایی اضافه شد که براساس آن رای، بازگشت به تحصیل برخی از پرونده‌های دانشجویی به شرط تعامل با مرکز مشاوره دانشجویی باشد. یعنی دانشجو فقط به این شرط به تحصیل باز می گردد که با مرکز مشاوره تعامل و همهنگی داشته باشد.

معاون امور دانشجویان داخل سازمان امور دانشجویان در بخش دیگری از سخنان خود با تاکید بر اینکه مسائل جسمی و روحی و روانی با یکدیگر مرتبط هستند افزود: فقر حرکتی، مشکلات جسمی و مشکلاتی از این قبیل تبدیل به مسائل ذهنی می‌شود. به همین خاطر است که ما حوزه مشاوره و سلامت را یکپارچه مشاهده می کنیم.

 

منبع: های دانش

باکس دانلود

گروه تلگرامی های دانش نمونه سوالات کارشناسی پیام نور

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>