خانه / اخبار / ظرفیت پذیرش در دانشگاه پیام نور تغییر نخواهد کرد
گروه تلگرامی های دانش نمونه سوالات کارشناسی پیام نور
تغییر ظرفیت دانشگاه پیام نور در سال 95-96

ظرفیت پذیرش در دانشگاه پیام نور تغییر نخواهد کرد

به کانال تلگرامی " های دانش " بپیوندید و از مزایای ویژه برخوردار شوید »جهت عضویت اینجا کلیک کنید
.
ظرفیت پذیرش در دانشگاه پیام نور تغییر نخواهد کردReviewed by سعید حبیبی on Jun 21Rating: 4.5

 

به گفته سرپرست محترم  دانشگاه پیام نور آقای سرلک ظرفیت پذیرش در دانشگاه پیام نور در سال آینده بدون تغییر خواهد بود وتغییری نخاهد داشت.

به گزاررش اخبار های دانش سرپرست دانشگاهع پیام نور آقای محمد علی سرلک با گفتگوی ویژه با مهر در رابطه با ظرفیت دانشگاه در سال آینده خبرداد و اینکه آیا ظرفیت های که این دانشگاه دارد محدود می شو یا خیر گفت: ظرفیت دانشگاه پیام نور به هیچ وجه تغییر نخواهد کرد. ودر ادامه گفت:

دانشگاه پیام نور تابه حال هیچ دانشجوی غیر مجازی نداشته و نخواهد داشت و هر آنچه که بوده با مجوز شورای گسترش بوده و راه اندازی شده است.

آقای سرلک سرپرست دانشگاه در ادامه با خبر گزاری افزود: هر چیزی که در اینده در دانشگاه پیام نور راندازی شود با درخواست و مجوز وزارت علوم انجام خواهد گرفت به این دلیل هم هست که چون کارهایمان بدون مجوز نبوده پس کاهش در ظرفیت دانشگاه هم نخواهیم داشت.

قبل از این که با سرپرست دنشگاه آقای سرلک گفتگویی انجام یابد. مجتبی شریعتی معاون آموزشی وزارت علوم و تحقیقات گفته بودکه: تعداد دانشجویان در برخی از دانشگاه های مثل ( دانشگاه علمی کاربردی , دانشگاه پیام نور و دانشگاه فنی حرفه ای ) کاهش و محدود خواهد شد. و همچنین گفته بوده که قرار نیست که دانشگاه هایی که گفته شد پذیرش دانشجو در دوره های تحصیلات تکمیلی وترد شوند البته این حرفها قبلا به مدیران دانشگاه های خاص هم توجیه شده است.

 

منبه: های دانش

باکس دانلود

گروه تلگرامی های دانش نمونه سوالات کارشناسی پیام نور

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>