خانه / اخبار /  عدم مچ گیری به نظارت و ارزیابی از دانشگاه پیام نور
گروه تلگرامی های دانش نمونه سوالات کارشناسی پیام نور
عدم نظارت و ارزیابی پیام نور

 عدم مچ گیری به نظارت و ارزیابی از دانشگاه پیام نور

به کانال تلگرامی " های دانش " بپیوندید و از مزایای ویژه برخوردار شوید »جهت عضویت اینجا کلیک کنید
.
 عدم مچ گیری به نظارت و ارزیابی از دانشگاه پیام نورReviewed by زهرا on May 29Rating: 5.0

عدم مچ گیری نظارت و ارزیابی پیام نور

بنا به اعلام مدیرکل نظارت و ارزیابی دانشگاه پیام نور و با تاکید بر لزوم اعمال کنترل پیشگیرانه در حوزه نظارت و ارزیابیبیان کرد: حوزه نظارت و ارزیابی نباید به دنبال مچ گیری باشد.

به گزارش اخبار پیام نورhidanesh.irمحمد محمودی میمند با عنوان اینکه دانشگاه پیام نور به عنوان یک محیط کاملا علمی نیازمند دگرگونی اساسی در شیوه های نظارت و ارزیابی بوده است، بیان کرد: نظارت ها و کنترل های سنتی امروزه پاسخگوی نیازهای سازمان های بزرگنخواهد بود.

 عدم مچ گیری ب نظارت و ارزیابی از دانشگاه پیام نور

مدیرکل نظارت و ارزیابی دانشگاه پیام نور بیان کرد: حوزه نظارت و ارزیابی در دانشگاه پیام نور می بایست بازوی بسیار قوی برای مدیریت ارشد دانشگاه و مدیران استانی به شمار آید و عملکرد مطلوب این حوزه دانشگاه را به سوی تحقق اهداف از پیش تعیین شده راهنمایی کند.

وی در ادامه یاآور شد:  با توجه به اینکه روش های نظارت و ارزیابی در دنیا نسبت به سابق تغییرات چشمگیری داشته است، نیازمند بازبینی و تحول در شیوه های نظارت و ارزیابی خواهیم بود.

وی با تاکید بر لزوم اعمال کنترل پیشگیرانه در حوزه نظارت و ارزیابی گفت: حوزه نظارت و ارزیابی نباید به دنبال مچ گیری باشد چرا که در کنترل های استراتژیک تاکید بیشتر بر کنترل پیشگیرانه است و اداره کل نظارت و ارزیابی دانشگاه پیام نور نیز این هدف را دنبال می کند.

محمودی میمند «برنامه ریزی، اجرا و کنترل هدفمند» را سه شاخص مهم حوزه نظارت و ارزیابی دانست و ارزیابی کرد: هدف ما این است که ضمن همدلی و همکاری با معاونت ها، مدیران استانی و سایر مدیران و حفظ حرمت و شأن افراد، بر عملکرد مجموعه های مختلف در چارچوب اهداف، برنامه ها و اسناد بالادستی نظارت نموده و در راستای دستیابی به اهداف کلان دانشگاه اهتمام ورزیم.

 

 

منبع: های دانش ، اخبار پیام نور

باکس دانلود

گروه تلگرامی های دانش نمونه سوالات کارشناسی پیام نور

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>