خانه / اخبار / غیبت در امتحانات پیام نور برابر حذف آن واحد درسی
گروه تلگرامی های دانش نمونه سوالات کارشناسی پیام نور
gheybat94

غیبت در امتحانات پیام نور برابر حذف آن واحد درسی

به کانال تلگرامی " های دانش " بپیوندید و از مزایای ویژه برخوردار شوید »جهت عضویت اینجا کلیک کنید
.
غیبت در امتحانات پیام نور برابر حذف آن واحد درسیReviewed by سعید حبیبی on Jun 13Rating: 5.0

 

قابل توجه دانشجویان!غیبت در امتحانات پیام نور برابر حذف آن واحد درسی در دانشگاه پیام نور از جانب دانشجویان سوالی هست که اگر در واحد درسی اخذ شده در پایان ترم غیبت کنیم چه اتفاقی رخ خواهد داد.

آیا غیبت در امتحان پایان ترم تاثیری بر مهدل داد؟ در جواب این سوال می توان به تصریح گفت نه تاثیری نخواهد داشت اگر در واحد درسی اخذ شده در ترم جاری غیبت کنید آندرس برابر با حإف است و نمره ای برای دانشجو درسیستم ثبت نخواهد شد و در جلوی آون واحد درسی نوشته خواهد شد (غایب در امتحان)

لازم به ذکر است که این هم بگوییم که ممکنه برای دانشجویان جای سوال باشد که اگر در میان ترم شرکت داشته باشیم و نمره ای هم گرفته باشیم و در امتحان پایان ترم غیبت کنیم چه رخ خواهد داشت؟ در جواب این سول هم باید گفت فرقی نمی کند که در میان ترم شر کت داشته باشی یا نه در دو حالت نمره ای ثبت نخواهد شد و برابر غیبت در امتحان است و در معدل هم تاثیری ندارد.

غیبت در امتحانات پیام نور برابر حذف آن واحد درسی

سیستم گلستان مرکز پیام نور بر اساس تهداد واحد های درسی شرکت شده برای دانشجو نمره ی معدل کل رو ثبت میکند جه دو واحد و چه ۱۰ واحد باشد.

  • نکته: تنها چیزی که دانشجو ضرر خواهد کرد این است که از نظر پرداخت شهریه غافل نخواهد شد و باید شهریه ی آندرسی که غیبت کرده است رو پرداخت کند.

کاربران عزیز در رابطه با محاسبه واحد های عملی در قوانین جدید دانشگاه پیام نور مطلبی در سایت قرار دادیم که اگر نیاز به خواندن و مشاهده ی آن دارید کلیک کنید تا هدایت شوید.

در رابطه با نحوه ثبت نمرات دانشجویان دانشگاه پیام نور بخشنامه ای به تمامی مراکز شهرستان ها صادر گردیده که تصویر این بخش نامه رو برای شما کاربران قرار دادیم

برای مشاهده تصویر در سایز بزرگتر روی آن کلیک کنید.

بخشنامه ثبت نمرات برای دروس غیبت شده پیام نور

 

منبع: های دانش

 

باکس دانلود

گروه تلگرامی های دانش نمونه سوالات کارشناسی پیام نور

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>